Reklama

RENZ Sp. z o.o.

RENZ Sp. z o.o.
Magazynowa 5A
62-023 Gądki

tel.: 61 81 98 600
fax.: 61 62 42 834

Mapa lokalizacji firmy RENZ Sp. z o.o.
pokaż na mapie

NASZE WARTOŚCI, CEL MISJA I WIZJA FIRMY

Firma RENZ Sp. z o.o. to lider w produkcji indywidualnych i systemowych skrzynek pocztowych na rynku europejskim. Powstała w 1925 roku w Kirchbergu w Niemczech, i jako rodzinna firma stawia na nowoczesne rozwiązania, określa kierunek rozwoju rynku i kreuje standardy techniczne. Jej główny zakład ma około 25 000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej. Firma posiada oddziały we Francji, Wielkiej Brytanii, Danii a także w Polsce.

Priorytetem firmy jest dostarczanie rozwiązań innowacyjnych oraz wysokiej jakości. Dbałość wykonania i nowoczesny design to wizytówka naszej firmy.

Zakup produktu RENZ to gwarancja udanej transakcji oraz sprawne użytkowanie przez długie lata.

CEL

Nadrzędnym celem firmy RENZ jest budowa pozycji lidera w segmencie rynku, budowa sieci dystrybucji oraz wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów.

MISJA

Misją firmy RENZ jest intensywny i innowacyjny rozwój rozwiązań pocztowych, oraz dystrybucja tych dóbr na rynku europejskim, musi być realizowany z poszanowaniem naturalnego środowiska zgodny z obowiązującymi przepisami oraz normami etycznymi dając klientom satysfakcję. Doskonalenie kadry oraz wykorzystanie ich potencjału stanowi nasz priorytet.

WIZJA

Firma ma za zadanie zbudować pozycję lidera na rynku europejskim w dziedzinie profesjonalnych rozwiązań pocztowych dla klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych. Skupiamy się na wysokich standardach, bezkompromisowo odnosząc się do jakości oferowanych przez nas produktów. kierunek rozwoju przedsiębiorstwa pozostaje bez zmian – dostarczać i rozwijać wysoko wartościowe produkty z sektora rynku pocztowego.

HISTORIA

Firma powstała w 1925 roku w Niemczech. Sukcesywnie rozwijała się, oferując swoim klientom szeroką gamę produktów metalowych, ostatecznie skupiając się na oferowaniu rozwiązań pocztowych.

KORPORACJA

Gupa RENZ to obecnie lider dystrybucji rozwiązań pocztowych w 17 krajach europejskich. Sukcesywnie rozwija się, dostosowując swoją ofertę według potrzeb oraz przyzwyczajeń każdego z rynków. Polityka ta przynosi wymierne efekty, w postaci ciągłego wzrostu firmy oraz jej nieprzerwanego rozwoju.

 

Poznaj nasze produkty

Reklama