Reklama

RAVEN
Królewska 67
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel.: 601 091 930

Mapa lokalizacji firmy RAVEN
pokaż na mapie

W branży okiennej działamy od 1997 roku. Początkowe zaangażowanie w dostarczanie naszym Klientom usług związanych ze sprzedażą i montażem okien z czasem przerodziło się w ogromną pasję tworzenia projektów realizujących ich marzenia.
W 1999 roku zdecydowaliśmy się na uruchomienie linii produkcyjnej okien i drzwi PCV w najlepszym na rynku, według wielu ekspertów profilu, jakim jest system SCHÜCO. Lata praktyki i zdobywania nowych horyzontów wiedzy zaowocowały wieloma sukcesami w realizacji projektów.
Rok 2015 to zakup nowoczesnej linii produkcyjnej i rozpoczęcie produkcji w Grodzisku Mazowieckim. Produkujemy okna z wysokiej jakości profili PCV oraz stali marki SCHÜCO importowanych z Niemiec. Przy świadczeniu naszych usług korzystamy z zaawansowanych technologicznie rozwiązań, co gwarantuje najwyższą jakość rezultatu końcowego. Do prac wykorzystujemy sprawdzone i rekomendowane techniki montażu.
Nasza pozycja rynkowa wyrosła z przekonania, że dokładnie i estetycznie wykonana stolarka okienna stanowi wizytówkę każdego mieszkania, domu, czy biura. Na poświadczenie naszych doskonałych kwalifikacji posiadamy odpowiednie certyfikaty i atesty.
Swoje usługi realizujemy także w zakresie fachowego doradztwa technicznego. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i posłużymy radą w doborze odpowiedniego dla Państwa produktu.

Reklama
Aliplast scroller 17/7/24