Reklama
Reklama

PW Wital
Strefowa 7
19-500 Gołdap

tel.: 087 6152039
fax.: 087 6152083

Mapa lokalizacji firmy PW Wital1 s
pokaż na mapie

 

Kilka słów o nas

Zakład znajduje się na ulicy Strefowej 7 w Gołdapi i leży na działce o powierzchni około 5 hektarów.

Hale produkcyjne i magazynowe zajmują obszar około 7 000 m ², na którym znajduje się dwadzieścia linii technologicznych do wytwarzania profili okienno-drzwiowych. Do oklejania profili okleinami drewnopodobnymi i nie tylko, służą dwie nowoczesne okleiniarki włoskiej firmy WPR.

W maszyny i narzędzia zaopatrzyli nas czołowi światowi dostawcy z branży m.in.:
‒ KraussMaffei, Battenfeld, Greiner, Gruber, MTI, Huzap.
Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku. Współpracujemy z dostawcami surowców z Europy Zachodniej m.in. z: Niemiec, Anglii, Holandii, Belgii, Szwecji oraz Polski. Niemiecka technologia oraz polska jakość wykonania stanowią o wysokiej klasie produktów przez nas produkowanych. Kreatywny oraz zaangażowany w ciągły rozwój personel pozwala na szybki wzrost jakości oferowanych przez nas usług.

Własna, w pełni zautomatyzowana mieszalnia pozwala nam na produkowanie surowca PVC-U do produkcji profili okienno – drzwiowych o najwyższej jakości.

W swojej ofercie posiadamy systemy okienne:

‒ Wital Prestige (6 komorowy 70 mm)
-  Wital Presige Therm Light ( 80 mm w wersjach AD, MD)

-  Wital Prestige Therm –(86 mm w wersjach AD, MD oraz klasie A)
‒  HST (system drzwi unoszono przesuwnych)

- ofertę uzupełniają systemy drzwiowe oraz profili renowacyjnych

Zaplanowana wielkość produkcji i wydajność naszych maszyn pozwala nam na podjęcie współpracy z największymi producentami stolarki okienno-drzwiowej w Polsce i za granicą. Nasze produkty spełniają wymogi polsko-europejskiej normy PN-EN 12608 w zakresie produkcji kształtowników z nieplastyfikowanego polichlorku winylu. Naszą mocną strona jest również elastyczne podejście do każdego klienta oraz dopasowanie się do jego potrzeb.

W trosce o środowisko używamy stabilizatorów wapniowo-cynkowych oraz wykorzystujemy do dalszej produkcji odpady powstałe w procesie ekstruzji.

 

 

Poznaj nasze filmy