Reklama

PROFITECH Sp. z o.o.

PROFITECH Sp. z o.o.
ul. Zbożowa 25
45-837 Opole

tel.: 77/ 457 04 91
fax.: 77/ 457 04 92

Facebook
Mapa lokalizacji firmy PROFITECH Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Firma Profitech została powołana w marcu 2000 roku w celu realizacji koncepcji produkcji i sprzedaży stolarki otworowej PVC i alu. Od samego początku wytwarzane produkty dystrybuowane są tylko i wyłącznie poprzez sieć niezależnych firm handlowych i montażowych. Firma realizuje również zamówienia publiczne.

Profitech nie obsługuje klientów detalicznych, w ten sposób nie stanowi zagrożenia dla własnej sieci sprzedaży.

Obecnie na powierzchni 5 600 m2, w trzech obiektach, realizowane są zamówienia spływające z terenu całego kraju i z zagranicy.

Konsekwentnie realizowana przez zarząd firmy koncepcja wdrażania nowych technologii oraz agresywnego marketingu skutkuje corocznym wzrostem ilości partnerów handlowych, a tym samym wzrostem obrotów.

Park maszynowy

Profitech Sp. z o.o. to firma nastawiona na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Aby realizować założenia niezbędny jest odpowiedni park maszynowy.

Obecnie produkcja realizowana jest na 2 liniach do produkcji stolarki PVC oraz jednej do produkcji ślusarki aluminiowej. Firma dokonuje zakupu tylko nowych automatycznych i numerycznie sterowanych maszyn produkcyjnych wyposażonych w nowoczesne rozwiązania techniczne.

Dzięki temu jakość wytwarzanych produktów utrzymywana jest na wysokim poziomie o czym świadczą certyfikaty z badań. 

Obecne moce produkcyjne to 14 tyś jednostek okiennych miesięcznie. 

Produkcja

Każdego dnia produkujemy dla Państwa setki okien

Każde okno wyważone i sprawdzone zostaje na specjalnych ścianach do szklenia imitujących ścianę, w której w przyszłości Państwa okno będzie zamontowane.