Reklama

Pol-Glass Sp. z o.o.

Pol-Glass Sp. z o.o.
ul. Przejazdowa 1A
67-300 Szprotawa

tel.: 068 478 44 73
fax.: 068 478 44 72

Mapa lokalizacji firmy Pol-Glass Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Okno – wybór na lata

Budowa domu to inwestycja na długie lata. Dlatego wymaga przemyślanych decyzji oraz rozważnego wyboru materiałów i technologii. Jednym z najważniejszych elementów wymarzonego domu są okna. Łącza świat zewnętrzny z wnętrzem i maja duży wpływ na panująca w nim atmosferę. Dlatego wybierając okna, warto zaufać sprawdzonej marce jaką jest UNITECH. Od ponad dwudziestu lat UNITECH służy klientom swoja wiedza i doświadczeniem w zakresie produkcji i montażu okien z PCV. Stale rozwija technologię i wprowadza do swojej oferty nowe produkty. UNITECH korzysta z nowoczesnych, wielokomorowych systemów profili, które pozwalają stworzyć perfekcyjne okna. To nowa generacja okien zaprojektowanych specjalnie dla Państwa. Nasze okna w odróżnieniu od okien drewnianych, są bardzo odporne na działanie warunków atmosferycznych i przez długie lata wyglądają jak nowe. Nie wymagają malowania, a ich pielęgnacja nie sprawia żadnej trudności. Gładkie powierzchnie ram mogą być myte ogólnodostępnymi, łagodnymi środkami czyszczącymi.

Ciepło zatrzymamy dla Państwa

Im większa powierzchnia okien, tym więcej światła w domu. Wiąże się to jednak z ryzykiem znacznych strat ciepła. Dlatego dobre okna musza izolować tak, by w domu było przyjemnie zarówno podczas największych upałów, jak i siarczystych mrozów. Dzięki lepszej izolacji termicznej, którą gwarantuje zastosowanie systemu wielokomorowego, okna UNITECH są idealnym rozwiązaniem. Okna UNITECH skutecznie ograniczają straty ciepła w budynku, co pozwoli jednocześnie zmniejszyć wydatki na ogrzewanie i wyeliminować troskę o stałą i komfortową temperaturę we wszystkich pomieszczeniach. Doskonała izolacja również latem zatrzyma w domu przyjemny chłód, w którym można odpocząć po gorącym dniu.

Bezpieczeństwo wpisane w projekt

Często mówimy: „Nasz dom to nasza twierdza”. To prawda, bo dom to miejsce, gdzie wszyscy pragniemy czuć się bezpiecznie. Nasze okna już w wersji podstawowej maja specjalne stalowe zbrojenie w skrzydłach i ościeżnicach oraz odpowiedni system okuć.

Okna UNITECH oferują coś więcej – możliwość głębszego osadzenia szyb i montażu szyb bezpiecznych oraz antywłamaniowych. Dodatkowo, nasze okna mogą być wyposażone w okucia antywłamaniowe i klamki z blokadami lub kluczykami, dzięki którym dom staje się bezpieczniejszy.