Reklama

Opal Wrocław Sp. z o.o.

Opal Wrocław Sp. z o.o.
ul. Północna 15-19
54-105 Wrocław

tel.: 071/ 352-81-03

Facebook
Mapa lokalizacji firmy Opal Wrocław Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Jesteśmy ogólnopolskim producentem architektonicznych konstrukcji aluminiowych. Nasza firma, funkcjonująca pod nazwą Opal Wrocław, powstała w maju 1999 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem ślusarki aluminiowej dla potrzeb budownictwa. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w obiektach o różnym charakterze i przeznaczeniu: w budynkach użyteczności publicznej, uczelniach i szkołach, obiektach o charakterze biurowym, handlowo-usługowym oraz sportowym. Podejmujemy się także realizacji prac na zlecenie indywidualnych, prywatnych odbiorców. Konstrukcje aluminiowe wykonujemy zgodnie z projektem architektonicznym oraz wymaganiami stawianymi przez Inwestora lub  Generalnego Wykonawcę  robót budowlanych. Produkowane przez nas konstrukcje aluminiowe cechuje wysoka jakość zastosowanych materiałów, estetyka wykonania oraz funkcjonalność.

Nasza firma posiada wysoko wyspecjalizowanych pracowników oraz bogato wyposażony park maszynowy, dzięki czemu podejmujemy się realizacji  wysoko zaawansowanych technologicznie prac. Na każdym etapie realizacji robót jesteśmy otwarci na współpracę z Architektami, Inwestorami oraz Generalnymi Wykonawcami. Z pełnym zaangażowaniem realizujemy ich wizję i staramy się sprostać stawianym nam  wymaganiom. Uczestniczyliśmy już w realizacji wielu prestiżowych budynków na terenie Dolnego Śląska oraz całego kraju. Z dumą możemy tu wymienić nasze, najbardziej znaczące realizacje:Grunwaldzki Center we Wrocławiu, Port Lotniczy we Wrocławiu, Katowice Business Center oraz Budynek Biblioteki Nauk Ścisłych i Technicznych na Potrzeby Innowacyjnej Gospodarki Politechniki Wrocławskiej. W ostatnim czasie zrealizowaliśmy rozbudowę  Deutches Hertzzentrum w Monachium oraz wykonaliśmy konstrukcje aluminiowe dla jednego z budynków Krankenhaus rechts der Isar.

Jesteśmy otwarci na współpracę, ze strony zarówno  krajowych jak i zagranicznych Inwestorów i Wykonawców robót budowlanych. Chętnie odpowiemy na zapytania ofertowe, przygotujemy wycenę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia zdjęć naszych dotychczasowych realizacji.

Poznaj nasze produkty

Reklama