Reklama

Novoferm Polska Sp. z o.o.
Sowia 13 F
62-080 Tarnowo Podgórne

tel.: Tel: 61 898 7800

FacebookYoutubeTwitter
Mapa lokalizacji firmy Novoferm Polska Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Jakość to my

Firma Novoferm powstała w roku 1955. Obecnie zatrudnia ponad 2000 pracowników i jest jednym z największych dostawców drzwi, bram garażowych, ościeżnic i napędów do budownictwa prywatnego, komercyjnego i przemysłowego. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Europie Zachodniej i w Azji, a nasze produkty docierają do wielu krajów na całym świecie.

Polityka naszej firmy sprowadza się do prostej zasady – jakość, a nie ilość. Naszym klientom oferujemy produkty o najwyższej jakości, odpowiadające standardom bezpieczeństwa, o najwyższym komforcie oraz estetyce – a to wszystko przy minimalnych kosztach. Dzięki temu naszym klientom dajemy wieloletnie gwarancje na nasze produkty oraz zapewniamy serwis o najwyższej jakości.

Tworząc nasze produkty bierzemy pod uwagę wymagania prawne obowiązujące w różnych państwach i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać krajowym standardom i przepisom. Ponadto, posiadamy certyfikat jakości ISO 9001 i produkujemy stosując najnowocześniejsze technologie, przyjazne dla środowiska naturalnego.

Od października 2003 roku należymy do japońskiej grupy Sanwa Shutter.

 

Novoferm – Niemicka jakość w dobrej cenie!

Reklama