Reklama

NAUMAL Sp. z o.o.
Jadwinin 25B
95-200 Pabianice

tel.: 727 707 707

Facebook
Mapa lokalizacji firmy NAUMAL Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Firma Numal powstała z oczekiwań rynku, na którym coraz częściej pojawiały się trudne i nietypowe projekty. Chcąc zapewnić możliwie najwyższą jakość, powstał nasz park produkcyjny. Z kolei nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, całe życie zawodowe związani ze ślusarką aluminiową. Jako polski producent, specjalizujemy się w wykonywaniu ślusarki aluminiowej na indywidualne zamówienie. Oferowane przez nas systemy aluminiowej są kompatybilne z automatyką budynkową i umożliwiają realizację nawet najbardziej odważnych wizji architektonicznych.

 

Jeśli szukasz profesjonalnego i zaawansowanego producenta, który dostarczy Ci produkty najwyższej jakości i z największą precyzją, to właśnie nasza firma jest dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, a nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojego projektu. Dzięki nam Twoje wnętrza będą piękne, funkcjonalne oraz przede wszystkim zawsze dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań.

 

Specjalizujemy się w realizacji najbardziej wymagających i najbardziej skomplikowanych okien i drzwi dostępnych na rynku. Poza klasycznymi oknami wielkogabarytowymi produkujemy okna do niecodziennych inwestycji. Często naszymi klientami są osoby, które trafiły do nas, bo nie znalazły w innych firmach rozwiązania, które spełniłoby ich oczekiwania. Każdy nasz projekt jest traktowany indywidualnie.

 

Współpracujemy tylko z autoryzowanymi partnerami, którzy specjalizują się w sprzedaży i montażu wymagającej ślusarki aluminiowej w rezydencjach i domach jednorodzinnych. Nasze produkty to synonim niezawodności, trwałości i jakości najwyższej klasy. Wyzwania i trudności, jakie niosą ze sobą wymagające projekty przeszkleń o dużej powierzchni to dla nas codzienność.

Poznaj nasze produkty