Reklama

MEGA ALUMINIUM SP. Z O.O.

MEGA ALUMINIUM SP. Z O.O.
Laskowa 4
05-200 Wołomin

tel.: 022 7763014
fax.: 022 7763014

Mapa lokalizacji firmy MEGA ALUMINIUM SP. Z O.O.
pokaż na mapie

MEGA ALUMINIUM Sp. z o.o. została ukonstytuowana na wiosnę w roku 1994, z kapitałów prywatnych polskich i włoskich wspólników (osób fizycznych).

Świadomie został jej nadany konkretny charakter, wywodzący się z najlepszych włoskich tradycji, łączący estetykę solidnego, rodzinnego rzemiosła z precyzją i sprawnością produkcyjną nowoczesnej technologii przemysłowej. Jak sama nazwa wskazuje, naszą podstawową działalność stanowi projektowanie, wykonawstwo i montaż na obiektach budowlanych wszelkich typologii i elementów konstrukcji aluminiowych, od witryn handlowych, drzwi, okien, poprzez elementy ścian osłonowych, aż do bardzo skomplikowanych świetlików i fasad o powierzchniach wielu tysięcy metrów kwadratowych.

Utrzymywany konsekwentnie, średni rozmiar firmy zapewnia odpowiednią elastyczność dla obsługi zamówień o tak zróżnicowanym profilu, od klienta prywatnego na okna do domu jednorodzinnego, do potężnych generalnych wykonawców lub inwestorów wielopiętrowych biurowców.

Mega Aluminium złożyła w bieżącym roku wniosek o dofinansowanie projektu ze środków Unii Europejskiej w ramach priorytetu I: „ Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu.”