Reklama

MATPLAST Sp. z o.o.

MATPLAST Sp. z o.o.
Bożkowska 3
57-402 Nowa Ruda

tel.: 074 8726666
fax.: 074 8726800

FacebookLinkedinInstagram
Mapa lokalizacji firmy MATPLAST Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Krótka historia

Wszystko zaczęło się w 1998 w garażu na przedmieściach Nowej Rudy, gdzie mieściła się pierwsza siedziba firmy. Od tego czasu dużo się zmieniło!

Dzisiaj zatrudniamy ponad 250 osób, posiadamy własną flotę samochodów dostawczych oraz dwie w pełni zautomatyzowane hale produkcyjne. Stworzyliśmy własną markę drzwi premium – AVANPORT, otworzyliśmy 3 oddziały terenowe, a nasze produkty sprzedawane są w 10 krajach na świecie.

Nasza misja

Stawiamy na doradztwo, chcemy aby nasi klienci przed zakupem byli pewni, że dokonali najlepszego z możliwych wyborów.

Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy zespół doradców i handlowców, który służy pomocą na każdym etapie zakupu.

Wierzymy, że mamy do zaoferowania produkty charakteryzujące się najwyższą jakością. Jesteśmy pewni, że nasze okna oraz drzwi są wytrzymałe i gwarantujemy wieloletnią satysfakcję z ich użytkowania.

Design

Przełomem w myśleniu o podejściu do produkcji, było stworzenie nowej marki Avanport – drzwi szyte na miarę. Jest to marka łączącą wieloletnie doświadczenie w produkcji drzwi zewnętrznych z nowoczesnością designu i stosowanej technologii.

Tworzy unikatowe projekty drzwi, oparte na najnowszych trendach wykorzystywanych we wzornictwie. Powstają one na drodze współpracy firmy Matplast z przedstawicielami Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.