Reklama

Majewski Fensterfabrik Sp. z o.o.

Majewski Fensterfabrik Sp. z o.o.
ul. Saperska 9
48-300 NYSA

tel.: 77 435 54 66
fax.: 77 409 39 47

Mapa lokalizacji firmy Majewski Fensterfabrik Sp. z o.o.
pokaż na mapie

FABRYKA OKIEN MAJEWSKI Sp. z o.o. to firma posiadająca blisko dziesięcioletnie doświadczenie i powiększająca swoje moce produkcyjne, poprzez kolejne inwestycje i zdobywanie coraz to nowych rynków.

W chwili obecnej firma zatrudnia ponad 200 osób i dzięki skomputeryzowanemu systemowi zarządzania produkcją, oraz ścisłym procedurom kontroli jest w stanie wyprodukować 500 jednostek dziennie, przy zachowaniu krótkiego okresu realizacji zamówień.

Zarząd firmy składający się z osób o wieloletnim doświadczeniu w branży stolarki budowlanej, kładzie silny nacisk na nieustanne rozwijanie i unowocześnianie parku maszynowego, oraz kwalifikacje i fachowość kadry poprzez odpowiedni dobór pracowników i system szkoleń.

Naszą ideą jest produkcja wysokiej klasy okien i drzwi, dlatego też starannie dobieramy dostawców okuć, profili PVC, szkła i innych akcesoriów, stawiając im wysokie wymagania co do nowoczesności, niezawodności i terminowości dostaw.

Dbając o funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetykę wykonania, wyrobiliśmy sobie markę oraz renomę solidnego producenta stolarki otworowej.

Poznaj nasze produkty

Reklama