Reklama

MAJ-BUD Sp. z o.o S.K

MAJ-BUD Sp. z o.o S.K
Baczyńskiego 14
59-100 Polkowice

tel.: +48 721 111 111
fax.: +48 76 847 92 52

Mapa lokalizacji firmy MAJ-BUD Sp. z o.o S.K
pokaż na mapie

MAJ-BUD to firma z 14-letnią tradycją. Działalność rozpoczęła w lipcu 1999 roku. Zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną stolarki okienno-drzwiowej na terenie Polski, Niemiec i Skandynawii.

 

Produkujemy stolarkę PVC oraz aluminiową. Drzwi, okna oraz ściany osłonowe – fasady. Współpracujemy z jednymi z najlepszych w branży. Produkcję PVC opieramy na systemach VEKA, natomiast konstrukcje aluminiowe na ALUPROF oraz PONZIO. Jako jedni z pierwszych posiadamy w swojej ofercie system Veka Softline 82 mm – profil 7 komorowy. Oferujemy również ogrody zimowe. Współpracujemy także z producentami bram garażowych, stolarki przeciwpożarowej oraz rolet, więc tym samym mamy takie produkty w swojej ofercie.
Dokładnie z ofertą można się zapoznać za pośrednictwem strony internetowej firmy: www.majbud.eu
O swojej firmie opowiada Wojciech Majewicz.
MAJ-BUD to także ludzie – zespół profesjonalnych fachowców, którzy nie tylko wykorzystują najnowsze technologie, ale także swój talent i innowacyjność. Większość z nas posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Dbamy o najwyższą jakość obsługi naszych klientów, świadczymy usługi montażu zakupionych u nas produktów. Dla nas okna to nie tylko wymiar i cena, ale przede wszystkim solidność wykonania, estetyka, funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez wiele lat!

 

Naszą firmę wyróżnia kompleksowość i terminowość obsługi oraz nowoczesne wzornictwo oferowanych produktów. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, hurtowni budowlanych, firm deweloperskich oraz biur projektowych i architektów.

Gotowi jesteśmy odwiedzić Państwa w domu lub na budowie. Pod numerem tel. 0721 111 111 mogą Państwo skorzystać z bezpłatnego pomiaru. Nasi pracownicy dokonają pomiarów, przedstawią możliwości, doradzą, ułatwią optymalny wybór, przygotują ofertę, podpiszą umowę. Każdy klient indywidualny zamawiając okna w firmie MAJBUD wraz z usługą montażu płaci tylko 8% VAT. Firma oferuje również usługi montażu, demontażu i obróbki.