Reklama
Reklama

MAG Żaluzje Rolety

MAG Żaluzje Rolety
ul. Dąbrowskiego 8a
41-300 Dąbrowa Górnicza

tel.: (32) 445 33 00
fax.: (32) 445 33 08

FacebookYoutube
Mapa lokalizacji firmy MAG Żaluzje Rolety1 s
pokaż na mapie

Producent żaluzji i rolet posiada w swojej ofercie kompleksową ofertę systemów zaciemnień wnętrz. Firma znana jest ze swojej jakości, potwierdzonej brązowym godłem konkursu Quality International 2008. Firma jest również laureatem wielu innych prestiżowych nagród.

 

Atuty firmy 

Specjalizacja branżowa 

Dzięki specjalizacji w zakresie osłon wewnętrznych zapewniamy największą kombinację różnorodnych systemów osłon oraz tkanin spośród wszystkich producentów osłon w regionie. Wykorzystywane komponenty pochodzą od sprawdzonych dostawców i podlegają surowym normom jakościowym w zakresie posiadanego Systemu Zarządzania Jakością.

Nowoczesne produkty 

Firma MAG na bieżąco wprowadza do swojej oferty nowości, często będąc liderem w zakresie oferowancyh rozwiązań. Przykładem nowoczesnej formy osłony są fotorolety oraz fotożaluzje, które wykonywane są według indywidualnych projektów klientów.

Zaufanie klientów

Przeprowadzone na próbie 288 końcowych klientów badanie wykazało, iż 83% zamówień pochodzi od osób, które znają jakość produktów firmy z własnego doświadczenia lub od znajomych.

Nowoczesny system informatyczny 

Dzięki wdrożeniu  unikatowego systemu informatycznego sprawnie zarządzamy procesami w firmie. Dzięki systemowi kodów kreskowych produkcja wyrobu przebiega sprawnie i bez pomyłek. Cyfrowa archiwizacja dokumentów pozwala na efektywniejsze zarządzanie wiedzą. Bieżący dostęp do informacji i wskaźników pozwala na sprawne zarządzanie firmą i jej ciągłe doskonalenie. System informatyczny jest kluczowym elementem nagrodzonego Systemu Zarządzania Jakością. Wdrożenie przeprowadzone w firmie zosatało nagrodzone  Brazowym Godłem Forum Jakości Quality International 2008.

Najwyższa jakość

Jakość produktów MAG potwierdzona została przyznanymi nagrodami, otrzymanymi certyfikatami, ale przede wszystkim uznaniem klientów.

Społeczne zaangażowanie

Firma MAG nie poprzestaje na realizacji własnych cełów; dzięki zaangażowaniu w pomoc potrzebującym spełnia marzenia tych, którzy potrzebują pomocy najbardziej. Złotówkę z każdego produktu MAG dostarczonego do odbiorcy końcowego przekazujemy na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Dystrophie Musculorum.