Reklama

LOB S.A.
Magazynowa 4
64-100 Leszno

tel.: +48 /65/ 525 07 20
fax.: +48 /65/ 525 07 50

FacebookYoutube
Mapa lokalizacji firmy LOB S.A.1 s
pokaż na mapie

LOB S.A. jest czołowym producentem okuć budowlanych - zamków wierzchnich, zamków wpuszczanych, wkładek bębenkowych, kłódek bębenkowych oraz systemów Master Key, oferującym  szeroko rozbudowaną sieć sprzedaży i usług serwisowych. Dzięki doświadczeniu i spełnianiu oczekiwań zdobyliśmy zaufanie Klientów zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jesteśmy firmą o wieloletnich tradycjach i bogatych doświadczeniach. Trudno w Polsce znaleźć osobę, która nie znałaby produktów ze znakiem Yeti. Przez lata firma LOB S.A. kojarzona była właśnie z tą marką, a popularne zamki i kłódki służyły milionom Polaków.

W latach 1954 – 1959 firma funkcjonowała pod nazwą Leszczyńska Fabryka Okuć Budowlanych, a następnie od 1973 do 1992 roku jako Zakłady Elementów Wyposażenia Budownictwa „Metalplast” w Lesznie. Lata dziewięćdziesiąte to czas restrukturyzacji i reorganizacji, podczas którego w ramach procesu prywatyzacji nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę prawa handlowego – Metalplast LOB Spółka Akcyjna. Od roku 2007 pod nadzorem kierownictwa firmy nastąpiła głęboka restrukturyzacja spółki pod względem struktury produkcji i zatrudnienia, wyznaczenia kanałów dystrybucji oraz wizerunku firmy. Rozszerzono kierunki sprzedaży oraz nastąpiło otwarcie na nowych dostawców surowców i półfabrykatów.

To spowodowało zmianę podejścia do rynku zgodnie z naszym motto działania:

„Nasi klienci to ludzie zgłaszający nam swoje potrzeby. Profesjonalne i sprawne zaspokajanie tych potrzeb to nasze zadanie”.

Od 2008 roku firma zmieniła nazwę na LOB S.A..