Reklama

LGF CNC MASZYNY
ul. Oliwska 85
80-542 Gdańsk

tel.: + 48 513 121 622

Mapa lokalizacji firmy LGF CNC MASZYNY
pokaż na mapie

Plotery frezujące CNC przemysłowe. Piły dwugłowicowe do profili wykonanych z aluminium i PCV. Frezowanie CNC stali, stali nierdzewnej, mosiądzu, aluminium. Piły jednogłowice do cięcia profili alu / pcv. Centra Obróbcze CNC. Piły pionowe do cięcia płyt meblowych.‎ Formastyzerki do rokroju płyt kompozytowych. Frezarki centra obróbcze CNC. Pilarka pionowa do cięcia warstwowych płyt elewacyjnych Alucobond, Dibond, Reynobond. Frezarka 5 osiowa CNC. Centra Obróbcze CNC - 3, 4, 5-osiowe, dwukolumnowe. Piła formatowa z podcinakiem. Pionowa piła formatowa do rozkroju płyt z poliwęglanu, pleksi  i innych tworzy sztucznych. Odciągi. centrum obróbcze cnc 5-osiowe. Centra obróbcze CNC do alu, tworzyw sztucznych, drewna. Szlifierki na wysoki połysk. Frezarko-kopiarki. Praski do wycinania krawędziowego płyt elewacyjnych. 5-osiowe Centra Obróbkowe CNC. Praski pod zaczepy w płytach typu Alucobond. Szlifowanie - polerowania płyt z tworzyw sztucznych. Szlifowanie bocznych krawędzi płyt z tworzyw sztucznych, pmm, poliwęglanu. Polerowanie krawędzi plexi. szlifierka pozioma polerowanie na wysoko połysk kantów, krawędzi płyt z tworzyw sztucznych. Narzędzia diamentowane do obróbki kompozytów, aluminium i tworzyw sztucznych, HPL.

Maszyny do produkcji okien i drzwi drewnianych. Maszyny i urządzenia do produkcji okien i drzwi drewnianych. Czopiarki i profilarki do okien z drewna.

Giętarka do Profili, Giętarki walcarki do rur i profili. Giętarka trójrolkowa, Giętarka do profili aluminiowych. Giętarka do profili zamkniętych. Narzędzia specjalistyczne do cięcia i frezowania i wiercenia. Technika frezowania krawędziowego frezem płaskim kształtowym na pilarce pionowej z posuwem automatycznym i manulanym. Narzędzia do profesjonalnej obróbka elewacyjnych płyt warstwowych typu ALUCOBOND®. Specjalistyczne głowice do frezowania wgłębnego do płyt ALUCOBOND® plus. Piły do profili i listew. Frezy tarczowe i piły. Frezy palcowe i wiertła.

Poznaj nasze realizacje