Reklama

Leitz-Polska Sp. z o.o.

Leitz-Polska Sp. z o.o.
ul. Duńska 4
97-500 Radomsko

tel.: 044 6830388
fax.: 044 6830477

Mapa lokalizacji firmy Leitz-Polska Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Firma Leitz to światowy lider w produkcji narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopodobnych, tworzyw sztucznych i metali nieżelaznych z już 130-letnią tradycją. Zdobyte doświadczenie, wysokokwalifikowana kadra inżynierska i najnowocześniejsze technologie produkcji sprawiają, że narzędzia firmy Leitz to gwarancja najwyższej jakości, niezawodności i trwałości. Naszą dewizą jest dostarczanie najbardziej optymalnych narzędzi do danego procesu produkcji. Stąd, mimo prawie 8000 narzędzi standardowych, 2/3 wyrobów jest wytwarzanych na specjalne zamówienie Klienta. Doradztwem i optymalizacją narzędzi zajmuje się ponad 300 inżynierów na całym świecie.

 

Oprócz sprzedaży narzędzi i profesjonalnego doradztwa firma Leitz zajmuje się serwisem narzędzi. Gęsta sieć placówek serwisowych, najwyższa jakość ostrzenia, odbiór i przywóz narzędzi własnymi środkami transportu to kolejny wyróżnik firmy Leitz na całym świecie.

 

Firma Leitz-Polska Sp. z o. o. powstała w roku 1997. Początkowo zajmowała się tylko serwisowaniem narzędzi. Obecnie posiadamy w Polsce 7 oddziałów serwisu, zatrudniamy 13 przedstawicieli handlowych - doradców technicznych. Dzięki wsparciu techników z ośrodków badawczo-rozwojowych w Niemczech i Austrii jesteśmy w stanie rozwiązać każdy najbardziej skomplikowany problem i znaleźć optymalne rozwiązanie.

 

Naszą misją jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości narzędzi do obróbki drewna, zapewnienie profesjonalnego serwisu oraz rzetelnego doradztwa technicznego na takim poziomie, aby zaspokoić zarówno obecne jak i przyszłe potrzeby Klientów.

Dążymy do zapewnienia satysfakcjonujących miejsc pracy stwarzając poczucie bezpieczeństwa i możliwość ustawicznego rozwoju. Dzięki kreatywnej współpracy opartej na odpowiedzialności, zaangażowaniu i lojalności chcemy budować trwałe, partnerskie więzi z naszymi Klientami, dostawcami i otoczeniem. Traktujemy je jako fundament dalszego, efektywnego i zgodnego z oczekiwaniami właścicieli rozwoju firmy.

Pracownicy Leitz-Polska

LEITZ KSZTAŁTUJE PRZYSZŁOŚĆ JUŻ OD 130 LAT

Reklama
Krispol Scroller 180624