Reklama

Lattari Serramenti
Kopernika 7
05-501 Piaseczno

tel.: 0048 512269212
fax.: 0048 227570357

Facebook
Mapa lokalizacji firmy Lattari Serramenti
pokaż na mapie

Początkowo nasza oferta, zawierająca stolarkę okienną i drzwiową najlepszej jakości, skierowana była wyłącznie do klienta włoskiego – ceniącego rzeczy piękne i solidne. Zamysł wielce śmiały, jako że polskie okna i drzwi, choćby najdoskonalsze, stanowiły całkowitą nowość na tamtejszym rynku, a nazwy brzmiały obco i całkowicie nieznanie. Przekonanie wymagającego Włoskiego odbiorcę do produktów zza Wisły zajęło sporo czasu, ale okazało się wielkim sukcesem.

Produkty sygnowane marką „Lattari”, stały się synonimem solidności i dobrego smaku, a firma Lattari kwintesencją uczciwości, pracowitości i niespotykanej wręcz dbałości o klienta.

Rynek włoski

Z myślą o zaspokojeniu wymagań szerszego jeszcze grona odbiorców we Włoszech, wprowadzono również do produkcji i sprzedaży okiennice aluminiowe, efektem czego nastąpił szybki wzrost autoryzowanych przedstawicieli na całym rynku włoskim (tzw. „punktów opieki nad klientem”), sprzedawców oraz ekip instalatorskich.
W chwili obecnej posiadamy we Włoszech sieć 15 dużych, autoryzowanych punktów sprzedaży bezpośredniej, dodatkowo 16 dealerów oraz 17 wysoko wykwalifikowanych ekip montażowych.
Kilkanaście lat doświadczenia oraz systematyczne wdrażanie nowych technologii, sukcesywne zwiększanie i modernizacja systemów profili okiennych, poszerzanie gamy kolorystycznej, a przede wszystkim niezwykła wprost dbałość o każdy szczegół wykonania i wykończenia, zaowocowały podbiciem rynku włoskiego.
Klienci indywidualni, firmy budowlane, biura architektoniczne docenili niezwykłą jakość oferowanych produktów, zwłaszcza urodę okiennic, a ogromna troska o zadowolenie odbiorcy, całkowicie podbiła serca Włochów. Produkty „Lattari”, w tym niezwykle popularne okiennice, sprzedawane są obecnie z coraz większym sukcesem, także we Francji, Szwajcarii, Niemczech, Słowacji oraz Hiszpanii.

Rok 2009

W 2009 roku „Okiennice Lattari”, pojawiły się na rynku polskim, stanowiąc łakomy kąsek dla wysmakowanego klienta również w Polsce. Jednoczesna atrakcyjność cenowa spowodowała że dotychczasowi właściciele jakże awaryjnych rolet z chęcią przyjęli produkowane przez nas okiennice.

Rok 2011

W 2011 roku do oferty firmy wprowadzone zostały moskitiery rolowane http://www.moskitiery-lattari.eu/, będące z racji swej niezwykłej użyteczności, atrakcyjności cenowej oraz technologicznemu zaawansowaniu, jednym z naszych najciekawszych rozwiązań. Teraz już „nic nas nie gryzie”…
Wprowadzane na rynek Polski produkty, tj. okiennice oraz moskitiery, oparte są na najlepszych i najnowocześniejszych włoskich technologiach a ich produkcja odbywa się całkowicie na terenie Polski.

Poznaj nasze filmy

Poznaj nasze realizacje