Reklama

KRATEX
ul. Henrykowska 22D
98-220 Zduńska Wola

tel.: 515 037 152
fax.: 43 825 14 15

Facebook
Mapa lokalizacji firmy KRATEX1 s
pokaż na mapie

       Podstawą naszej działalności od początku istnienia firmy jest produkcja wypełnień drzwiowych oraz drzwi. Oferta działu wypełnień skierowana jest głównie do firm, dlatego w tym celu przygotowaliśmy dla Państwa specjalną propozycję współpracy opartą o rabaty, dostosowaną do potrzeb wymagającego rynku.

 

W tak wysoko konkurencyjnej branży wyróżnia nas indywidualne wzornictwo. Po za szerokim wachlarzem dizajnerskich propozycji i inspiracji jakie znajdziecie w naszych katalogach oraz na naszych stronach internetowych, projektujemy i wykonujemy indywidualne wzory wypełnień najbardziej wymagających klientów.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo panele jednostronnie, dwustronnie nakładkowe oraz wsadoweALUMINIUM i HPL do wszystkich rodzajów drzwi, także drewnianych. Opracowaliśmy własny SYSTEM KRATEX do drzwi aluminiowych z panelem dekoracyjnym obustronnie nakładkowym z ukrytymi zawiasami. Do produkcji stosujemy wysokiej klasy produkty z aluminium, HPL, PVC, szkła i stali nierdzewnej. Budujemy drzwi odpowiadające kolorystyce drewnopodobnej, malowane w kolorach strukturalnych oraz dowolnej barwie z palety RAL. Oferta obejmuje produkty dostosowane do wszystkich stylów architektonicznych.

 

Stawiamy na ciągły rozwój firmy i naszych pracowników. Na pierwszym planie mamy potrzeby naszych klientów oraz ich satysfakcję z realizacji najbardziej nietypowych zleceń. Dzięki ciężkiej pracy wykwalifikowanej kadry cieszymy się uznaniem naszych partnerów handlowych oraz mamy stabilną pozycję na rynku, a nasze produktu i usługi zyskały liczne certyfikaty jakości, firmy godnej zaufania, czy rzetelnej firmy. Zaufali nam klienci z Polski, Niemiec, Francji, Czech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Belgii, Holandii, Rosji, Luksemburga, Austrii a nawet z Kanady. Współpraca oparta jest na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu, a niezbędna wiedza gwarantuje jakość na każdej płaszczyźnie.

 

Dzięki naszemu doświadczeniu i dopracowanym metodom produkcyjnym przy wsparciu markowych dostawców, jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu. Jeśli jednak mają Państwo większe plany czy wymagania, nasz zespół przygotuje dla Państwa w indywidualną ofertę. Możemy zadbać również o Państwa pomieszczenia dostosowując do nich odpowiednie drzwi, okna, parapety, oświetlenie a nawet meble aranżując pełne wnętrza.

 

 ➭ Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na:  www.wypelnienia.kratex.pl 

 

           Nieustannie poszerzamy ofertę Kratex o najnowsze technologie, po to, by dać Państwu pewność kompleksowych usług na najwyższym poziomie. Wszelkie szczegółowe informacje na temat naszej firmy, zakresu jej działalności oraz danych technicznych produktów znajdą Państwo na stronie: www.kratex.pl