Reklama

Komsta - zaufane okna i drzwi

Komsta - zaufane okna i drzwi
Nasienna 2
44-120 Pyskowice

tel.: (32)233 96 21
fax.: (32)305 14 31

Facebook
Mapa lokalizacji firmy Komsta - zaufane okna i drzwi
pokaż na mapie

Jesteśmy firmą rodzinną, która rozumie ducha współczesności i łączy to, co ważne z tym, co przyszłościowe.

Działamy na rynku od prawie 30 lat. Zapraszając Państwa do współpracy, zapraszamy do stworzenia relacji opartej na zaufaniu i zrozumieniu.

Na ten moment zatrudniamy 180 osób, produkujemy 15 000 jednostek PCV, 1 500 jednostek aluminium oraz 700 sztuk drzwi stalowych miesięcznie. Sieć dealerską rozwinęliśmy już do 500 biur handlowych na terenie całej Europy.

Z dnia na dzień udoskonalamy produkcję, podnosząc jakość wyrobów, wprowadzając do nich wiele nowoczesnych rozwiązań technicznych, czego rezultatem jest zdobycie uznanej pozycji na rynku. Nasza główna siedziba znajduje się w Pyskowicach (śląsk) przy ulicy nasiennej 2, jednak w roku 2019 otwarliśmy także biuro i halę produkcyjną dedykowaną wyrobom Komsta Drzwi i Komsta Stolarka Aluminiowa.

Szeroki zakres działalności umożliwił bardzo wszechstronną obsługę Partnerów Handlowych oraz Klientów detalicznych. Możliwości techniczne jakie daje nowa Fabryka w połączeniu z doświadczeniem i profesjonalizmem załogi to gwarancja JAKOŚCI i TERMINOWOŚCI realizacji zamówień.

Obecnie firma Komsta produkuje okna i drzwi PCV w systemach Gealan,Veka i Aluplast, stolarkę aluminiową w systemie Aliplast i Aluprof. W asortymencie firmy Komsta znajdują się także drzwi panelowe, okna dachowe firmy Roto, bramy garażowe i rolety zewnętrzne.

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą.

Mirosław Komsta