Reklama
Reklama

KLAES POLSKA Sp. z o.o.

KLAES POLSKA Sp. z o.o.
ul. Strzeszyńska 73/75
60-479 Poznań

tel.: +48 725 737 725

FacebookYoutube
Mapa lokalizacji firmy KLAES POLSKA Sp. z o.o.1 s
pokaż na mapie

Firma Horst Klaes GmbH & Co. KG została założona w 1983 roku a jej siedziba znajduje się w Bad Neuenahr-Ahrweiler. Sprzedaliśmy ponad 16 000 licencji na nasz program, co stawia nas na pierwszym miejscu na rynku oprogramowania dla przemysłu okiennego w Niemczech.

Nasz program EDV jest specjalnie stworzony na potrzeby producentów okien i drzwi. Dla każdej firmy, czy to małej czy dużej, mamy odpowiednie oprogramowanie branżowe. Stworzyliśmy również oprogramowanie specjalnie "docięte" na potrzeby handlowców z branży okiennej.

Ze względu na ciągły kontakt z fachowcami z branży okiennej jesteśmy w stanie zaoferować oprogramowanie bliskie praktyce i przez to najczęściej kupowane.

Ciągły rozwój oprogramowania umożliwia dzisiaj indywidualne dopasowanie jego części składowych do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa. Rozdzielenie programu na pojedyncze moduły umożliwia Państwu rozpoczęcie od niewielkiej części programu. Później krok po kroku w spokoju można dokupywać kolejne moduły. W ten sposób gwarantujemy Państwu bardzo prosty początek korzystania z programu. Mogą Państwo być pewni, że wszystkie komponenty, które zostaną zakupione zawsze ze sobą współgrają.

Otrzymacie u nas Państwo, odpowiednie do potrzeb, produkty i usługi, w które zostało włożone wieloletnie Know-how specyficzne dla EDV. Pracuje nad tym prawie 200 wysoko wykwalifikowanych współpracowników na całym świecie.