Reklama

JARO-MAX
ul. Wolności 33
46-030 MURÓW

tel.: +48 77 403 62 60
fax.: +48 77 403 62 77

Mapa lokalizacji firmy JARO-MAX
pokaż na mapie

PPHU JARO-MAX to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo powstałe w 2001 roku. Jesteśmy więc firmą z XXI wieku i wyzwania biznesowe na miarę takich czasów chcemy realizować.    Swoją obecnością produkcyjną w gminie Murów przypominamy o wspaniałej historii hutnictwa szkła w tej miejscowości, która sięga połowy XVIII wieku. Właśnie tu gdzie w poprzednich wiekach mieściły się obiekty huty, swoją produkcję uruchomił JARO-MAX. Tym sposobem, obok uznanego producenta szyb zespolonych – firmy VITROTERM, jesteśmy kolejnym zakładem nawiązującym do historycznej przeszłości firmy funkcjonującej na rzecz sektora stolarki otworowej.

Nasza firma dzisiaj to przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 50 osób i dysponującaflotą kilkunastu specjalistycznych samochodów dostawczych. Działania handlowe prowadzimy na terenie całego pasa Polski południowej oraz Czech i Słowacji. W ramach stałych tras, co miesiąc docieramy z naszymi produktami do ponad 1000 klientów. Nieustannie powiększamy grono naszych odbiorców, którzy doceniają jakość i kompleksowość naszych produktów oraz systematyczność i terminowość dostaw.

Dynamiczny rozwój firmy został dostrzeżony i uhonorowany przyznaniem tytułu GAZELA BIZNESU 2007 roku. Nastawieni jesteśmy na ciągłe usprawnianie procesów produkcyjnych oraz możliwie jak najbardziej efektywną i kompleksową obsługę naszych kontrahentów. Nasza dewizą jest jak najszybsza realizacja wszystkich otrzymanych zleceń przy równoczesnym zapewnieniu ich najwyższej jakości.

JARO-MAX oferuje również usługi przemysłowego lakiernictwa proszkowego. W uruchomionej w 2003 roku lakierni proszkowej oprócz lakierowania parapetów świadczymy usługi lakiernicze dla firm zewnętrznych. Wykonujemy usługi lakierowania proszkowego w pełnym zakresie kolorów RAL dla elementów o wymiarach do 3000 mm.

Obecnie posiadamy kompleksową ofertę parapetów, która spełnia najbardziej wymagające oczekiwania klientów. Ponadto w ramach projektu TECHNIKA OKIENNA, wprowadziliśmy do oferty produkty dedykowane bezpośrednio dla ekip montażowych, m.in. asortyment mocowań ramowych, produkty wykorzystywane w montażu okien systemem 3-warstwowym – w tzw. technice „ciepłego montażu”, asortyment do klejenia i czyszczenia profili okiennych oraz wiele dodatkowych produktów wspomagających montażystów w ich codziennej pracy.

Reklama