Reklama

JackeR
ul. Lwowska3
22-600 Tomaszów Lubelski

tel.: (84) 66 410 66
fax.: 084 6658748

Mapa lokalizacji firmy JackeR1 s
pokaż na mapie

Serdecznie Zapraszam Państwa do przyłączenia się do elitarnego grona szlachetnych i wrażliwych ludzi chcących codziennie czynić świat autentycznie lepszym, przyjemniejszym i bardziej przyjaznym, do grona miłośników świadomego poszanowania energii przez powszechne wykorzystywanie innowacyjnych TermoRolet JackeR - co w sposób oczywisty i bezpośredni wpłynie na ochronę globu ziemskiego - by cieszyć się nim mogły kolejne zdrowe i szczęśliwe pokolenia.

TermoRolety to odpowiedź blisko 20-letniego doświadczenia JackeR. Ta globalnie i szybko rozprzestrzeniająca się idea powstała w celu połączenia i skupienia w przyjaznej, profesjonalnej organizacji inteligentnych i ambitnych ludzi, którzy szczerze i autentycznie zaangażowani są i stale konsekwentnie dążyć będą do powszechnego wykorzystania TermoRolet we wszystkich istniejących i nowopowstających budynkach na całym świecie.

Zechciej wyposażyć swój dom w innowacyjne TermoRolety byś mógł przekonać się o ewidentnych - znaczących w domowym budżecie oszczędnościach, komforcie i wielu innych korzyściach - bo tylko wówczas staniesz się prawdziwym Ambasadorem szerzącego się trendu TermoRolet. Już jesienią rusza Specjalny Partnerski Program Ambasadorów TermoRolet (szczegóły dostępne będą na stronie internetowej www.termorolety.pl oraz w biurach handlowych JackeR). Państwa zadowolenie stawiamy na II miejscu, na miejscu I Państwa korzyści wynikające z powszechnego i świadomego wykorzystania TermoRolet, zaś na III miejscu stawiamy nasze zadowolenie z Państwa komfortu.