Reklama

INTERFLEX Polska Sp. z o.o.
ul. Skałowo 5
62-025 Kostrzyn Wielkopolski

tel.: 061 8188522
fax.: 061 8178626

Facebook
Mapa lokalizacji firmy INTERFLEX Polska Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Interflex Polska Sp. z o.o., obecna na rynku polskim od 1990 roku, jest częścią międzynarodowej firmy Interflex b.v., z siedzibą w Holandii. Wraz z oddziałami w Portugalii, Rumunii i Estonii tworzymy sieć sprzedaży detalicznej i hurtowej bram: garażowych, przemysłowych, przeciwpożarowych oraz drzwi specjalistycznych: przeciwpożarowych i dymoszczelnych. Firma Interflex jest również wyłącznym przedstawicielem holenderskiej firmy Alpha deuren International b.v., produkującej od kilkunastu lat wysokiej jakości bramy przemysłowe na rynek niemiecki, francuski, brytyjski i holenderski. Od początku 2003 roku bramy firmy Alpha dostępne są także w Polsce.

Długoletnie doświadczenie naszych pracowników w sprzedaży otworowej stolarki budowlanej pozwala na terminową i rzetelną realizację zleceń.

Dodatkowym naszym atutem jest współpraca z firmami montażowymi na terenie całego kraju, co zapewnia stały i szybki serwis. Ekipy montażowe dysponują niezbędnym sprzętem, jak też doświadczeniem i umiejętnościami wymaganymi przy realizacji małych i dużych obiektów budowlanych.

Reklama