Reklama

Inteligentne Rolety Solarne Bubendorff
ul. Wiślanego Nurtu 3
04-987 Warszawa

tel.: 22 872 11 81

Facebook
Mapa lokalizacji firmy Inteligentne Rolety Solarne Bubendorff
pokaż na mapie

Producent Rolet Zewnętrznych: BUBENDORFF – Inteligentne Rozwiązania

Marka BUBENDORFF to europejski lider w produkcji rolet zewnętrznych premium charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania oraz licznymi walorami użytkowymi. Rolety BUBENDORFF w sposób harmonijny łączą funkcjonalność żaluzji fasadowych i rolet zewnętrznych z bardzo wysokimi parametrami izolacji cieplnej i akustycznej. Wyposażone w panel fotowoltaiczny MONO ID3 SOLAR znajdują zastosowanie w licznych aplikacjach umożliwiając swobodne sterowanie roletą także w obiektach, w których dodatkowa instalacja elektryczna nie została doprowadzona do wnęk okiennych.

Rolety BUBENDORFF działają jak żaluzje fasadowe. Producent wyposażył system osłon w ruchome lamele, które zapewniają pełną swobodę zarządzania stopniem nasłonecznienia pomieszczenia, jednocześnie zapewniając wysoki poziom prywatności wewnątrz. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu ruchomych lameli można wyglądać na zewnątrz, jednocześnie pozostając niewidocznymi dla spojrzeń z zewnątrz. To atut, który doceniają właściciele nieruchomości wzniesionych w stosunkowo gęstej zabudowie, jak i nieruchomości znajdujących się na najniższych kondygnacjach budynków.

Rolety Zewnętrzne czy Żaluzje Fasadowe? Producent Pomyślał o Wszystkim!

Wybierając rolety BUBENDORFF klient nie musi wybierać między walorami rolet zewnętrznych i atutami żaluzji fasadowych. Oferowane rozwiązanie łączy w sobie najlepsze cechy obu systemów. Blokada antywłamaniowa rolet podnosi bezpieczeństwo, podczas gdy ruchome lamele pozwalają na optymalne doświetlenie pomieszczeń. Lamele z rdzeniem zapewniają skuteczną osłonę przed zimnem i hałasem, podczas gdy system napędzany słońcem daje praktycznie nieograniczone możliwości montażu rolet w obiektach mieszkalnych, użytkowych, komercyjnych czy rekreacyjnych. Całość dopełnia system zarządzania roletami, którymi można sterować za pomocą pilota radiowego, smartfonu, zegara czy wbudowanego w panel czujnika natężenia oświetlenia.

Inwestorów poszukujących funkcjonalnych, niezawodnych i estetycznych rolet zewnętrznych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na rolety BUBENDORFF. Oferujemy między innymi rolety elektryczne,żaluzje zewnętrzne fasadowe czy osłony tarasowe.

Poznaj nasze produkty

Poznaj nasze realizacje