Reklama

HOMAG Polska Sp. z o.o.

HOMAG Polska Sp. z o.o.
ul. Prądzyńskiego 24
63-000 Środa Wielkopolska

tel.: +48 61 647 4500

FacebookYoutube
Mapa lokalizacji firmy HOMAG Polska Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Jesteś po właściwej stronie! 

Grupa HOMAG jest światowym liderem i dostawcą zintegrowanych rozwiązań technologicznych
w dziedzinie obróbki drewna zarówno dla małych i średnich zakładów produkcyjnych, jak i również tych produkujących na skalę światową.

Już ponad 50 lat tworzymy historię branży drzewnej i meblarskiej wprowadzając szereg innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym prężnie i globalnie działamy na całym świecie.
Wyróżnia nas wysoka jakość produktów i usług oraz to, że potrzeby i wymagania naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu.
Jako międzynarodowy koncern pragniemy nieustannie się rozwijać i każdego dnia towarzyszyć naszym klientom i partnerom w ich drodze do sukcesu. Wzajemny szacunek i partnerstwo to klucz
do sukcesu.

Od pojedynczych maszyn po kompleksowe linie produkcyjne – bogaty pakiet produktów i usług dostosujemy do każdego rodzaju produkcji. W ten sposób dzięki naszym produktom powstają najwyższej jakości meble, domy drewniane, okna, drzwi, schody i podłogi.

Posiadając prawie 30% udziału w rynku światowym w produkcji maszyn do obróbki drewna, a także ponad 1.000 patentów potwierdzających  innowacyjność naszych produktów, jesteśmy liderem
w naszej branży. Nie osiągnęlibyśmy takiego sukcesu bez wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej, która liczy ponad 6 000 pracowników na całym świecie.

 https://www.youtube.com/watch?v=CL7CozUmMjc

HOMAG Polska jest przedstawicielem Grupy HOMAG w Polska.

Oferujemy swoim Klientom szeroki wachlarz maszyn i urządzeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Z zaangażowaniem i satysfakcją świadczymy usługi w zakresie serwisu, gwarantując sprawną obsługę techniczną, a także szybki dostęp do części zamiennych.

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie!

  https://www.youtube.com/watch?v=RoD-wpJpfMI

 

Poznaj nasze produkty

Reklama