Reklama

HÄFELE POLSKA Sp. z o.o.

HÄFELE POLSKA Sp. z o.o.
WROCŁAWSKA 4D, DŁUGOŁĘKA
55-095 MIRKÓW

tel.: +48 71 74 72 300
fax.: +48 71/315 32 62 lub 64

Mapa lokalizacji firmy HÄFELE POLSKA Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Häfele zostało założone w Niemczech w 1923 roku, by następnie w ciągu 100 lat rozprzestrzenić swą działalność na cały świat. Od 1995 roku ma swój oddział we Wrocławiu. W tym czasie firma zyskała uznani i postrzega się ją jako doświadczoną oraz stabilną.

 

Häfele posiada najbogatszą na rynką ofertę okuć meblowych, budowlanych, oświetlenia meblowego LED oraz elektronicznych systemów kontroli dostępów. Celem firmy jest stałe poszerzanie grona zaufanych klientów oraz podnoszenie sobie poprzeczki, by oferowane produkty były na jak najwyższym poziomie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i tworzymy dla nich rozwiązania, które nie tylko ułatwią im pracę, ale też uczynią ją przyjemniejszą. Blisko współpracujemy z projektantami, architektami i stolarzami, by wiedzieć jakie są ich potrzeby i jak najlepiej je spełniać.

 

Nasz asortyment charakteryzuje się wytrzymałością, funkcjonalnością i innowacyjnością. Wysokie standardy jakościowe produktów są unormowane certyfikatami zgodności. Coraz szybszy postęp oraz gotowość do działania sprawiają, że firma jest dynamiczna a produkty nietuzinkowe.