Reklama

Goran
Biała Niżna 441
33-330 Grybów

tel.: (+48 18) 440 84 00
fax.: (+48 18) 449 69 73

Facebook Youtube
Mapa lokalizacji firmy Goran
pokaż na mapie

Jesteśmy jednym z czołowych producentów stolarki otworowej w kraju i Europie.

Łącząc najlepsze tradycje i doświadczenia z blisko 50-letniej historii funkcjonowania firmy z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami konstrukcyjnymi dostarczamy na polski i światowy rynek wysokiej jakości okna i drzwi wykonane z drewna, drewna i aluminium, PVC, aluminium. Nasza oferta to także konstrukcje aluminiowe, parapety, rolety, okiennice. Firma jest renomowanym wykonawcą nowoczesnych, wentylowanych elewacji na bazie deski drewnianej, płyt włókno-betonowych oraz kasetonów aluminiowych i stalowych.  

Spółka posiada własny tartak, suszarnie, komory do sezonowania drewna oraz nowoczesny park maszynowy, który pozwala miesięcznie na wyprodukowanie 4 tysięcy sztuk  okien i drzwi drewnianych, ponad 5 tysięcy sztuk okien wykonanych z PCV i aluminium, przy pełnej kontrolę jakości na każdym etapie produkcji.

Wyjątkowa trwałość, piękna forma, bogata kolorystyka oferowanych produktów oraz indywidualne podejście do oczekiwań i potrzeb zgłaszanych przez budujących i remontujących domy to cechy, dzięki którym zyskaliśmy miano rzetelnego i sprawdzonego partnera a nasze produkty znalazły zastosowanie w milionach domów i obiektach użyteczności publicznej.  

Firma z sukcesem obsługuje rynek detaliczny oraz największe i najbardziej prestiżowe inwestycje w kraju i poza jej granicami, m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemczech, Holandii, Belgii, Luksemburgu, Węgrzech, Austrii, Izraelu, Włoszech, Litwie, Łotwie, Ukrainie, Słowacji, Czachach, Szwecji, Norwegii, Danii, a nawet USA, Malezji i Japonii.

W 2015 Goran podzielil sie na 3 odrebne spolki  : Goran , Timber-Tech oraz Gorantech.  Celem podzialu byl dalszy rozwoj na duza skale wszystkich dzialow produkcyjnych.  Timber-Tech produkujacy klejonke niezbedna do produkcji stolarki okiennej oprocz stabilnej juz pozycji na rynku krajowym rozwija sie preznie w exporcie.  Goran bedacy przez lata jednym z leaderow wsrod producentow stoalrki drewnianej nadal pozostaje w czolowce producentow, lecz w ostatnich latach skoncentrowal sie glownie na kompleksowych inwestycjach w kraju i za granica.  Atutem Gorana docenianym wsrod klientow jest specjalistyczny dzial technologi, ktory zajmuje sie projektowaniem oraz wdrazaniem nowych technologi, zaawansowanych rozwiazan technicznych oraz badaniami stolarki.  Tam gdzie konkurencja "pondosi biala flage"  Goran  jest w stanie pomoc i rozwiazac problem architekta, projektanta czy tez inwestora. 

Najmlodszym " czlonkiem rodziny"  jest Gorantech, ktory defakto  zajmuje sie produkcja stolarki pcv oraz wdrazaniem najnowszych technologi w tym segmencie stolarki.  Gorantech ktorego 80 % produkcji jest exportowane do Wloch specjalizuje sie w niebanalnych rozwiazaniach technicznych. 

 

 

Reklama
Krispol Scroller 180624