Reklama

GDAŃSKIE CENTRUM OKIENNE

GDAŃSKIE CENTRUM OKIENNE
Smolna 5a/1
81-877 Sopot

tel.: 058 5581877
fax.: 058 5581877

Mapa lokalizacji firmy GDAŃSKIE CENTRUM OKIENNE
pokaż na mapie

Firma Gdańskie Centrum Okienne została zarejestrowana przez pracowników z wieloletnim stażem w branży budowlanej. Swoje doświadczenie kształtujemy w branży od lat 90-tych.

Firma została powołana z myślą o kliencie i dla klienta.

Pracujemy z klientami indywidualnymi jak i instytucjonalnymi (tj. firmy budowlane, developerzy, wspólnoty, spółdzielnie itp.).
Nasz rynek działalności opiera się na wojewódzctwach: pomorskim, kujawsko-pomorskim nieznacznie na zachodniopomorskim, mazowieckim jak i niektórych krajach UE.

Posiadamy niezbędne doświadczenie aby sprostać wymaganiom oczekiwaniom i potrzebom klienta.
Stawiamy tylko na sprawdzone produkty wysokiej jakości aby Nasi klienci mieli poczucie dobrze zainwestowanych własnych środków pieniężnych oraz satysfakcji z wybory Naszej firmy.

 

Z wielkim entuzjazmem chcielibyśmy się pochwalić uczestnictwem w tak znakomitym gronie jak  przedstawicieli rządu oraz polskich przedsiębiorców na ogólnopolskiej Gali "Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości",

która odbyła się w Hotelu Marriot w dniu 25.10.2016

Tym bardziej spektakularne było otrzymanie przez Naszą firmę : Złotego Certyfikaty Rzetelnych Firm 2016, z rąk Prezesów Krajowego Rejestru Długów i Rzetelnej Firmy oraz prowadzącego Huberta Urbańskiego

 

JESTEŚMY DLA WAS

Zapraszamy na stronę www.gco.com.pl