Reklama

FUHR POLSKA Sp. z o.o.
ul. Beskidzka 11
32-590 Libiąż

tel.: 032 6242140; 6242141
fax.: 032 6273956

Youtube
Mapa lokalizacji firmy FUHR POLSKA Sp. z o.o.
pokaż na mapie

FUHR jest firmą rodzinna ze 140-letnią tradycją w branży okuć do drzwi. Dotychczas FUHR koncentrował się na tzw. "tradycyjnych rynkach europejskich" - brytyjskim, holenderskim i oczywiście niemieckim. Z tego powodu brakowało czasu i pomysłu na zaistnienie na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Wreszcie pomysł ten udało się skrystalizować. W efekcie powstał nowy oddział firmy, funkcjonujący jako osobny podmiot z własnym magazynem oraz ludźmi, mającymi doświadczenie w działalności na polskim rynku okuć budowlanych. Odpowiadając na pytanie o rolę na polskim rynku: pierwszym celem jest to, aby klienci kojarzyli FUHR jako producenta i dostawcę najwyższej jakości okuć do drzwi zewnętrznych. Ponieważ firma produkuje również okucia do okien rozwieralno-uchylnych z PCV oraz drewna, to kolejnym etapem będzie powtórzenie tego samego również w zakresie tego produktu.

Można by trochę żartem stwierdzić, że ponieważ zawsze interesowały firmę tylko prawdziwie trudne wyzwania, to początek działalności firmy i sprzedaży nie został wybrany przypadkowo. Maj 2004, czyli okres, kiedy tak naprawdę FUHR rozpoczął działalność to, wg. opinii wielu fachowców z branży, prawdziwa data zakończenia sezonu budowlanego w roku 2004. Firmie natomiast, mimo tych pesymistycznych prognoz, udało się odnieść spory sukces i zaistnieć już pozytywnie w świadomości wielu klientów.

 

Czym cechuje się FUHR?

 

Odpowiadając skrótowo i ogólnikowo można by powiedzieć tak: okucia firmy FUHR charakteryzują się uniwersalnością w zastosowaniu i niezawodnością w działaniu przy równoczesnym wręcz wzorcowym dopracowaniu wszystkich szczegółów wyrobu. A przekładając to na język prosty i zrozumiały:

  • firma stara się, aby każdy z jej produktów dało się zastosować w maksymalnie wielu różnych typach drzwi (oczywiście bez uszczerbku dla jakości ich funkcjonowania).
  • cały proces produkcyjny jest tak usprawniany, aby zredukować do minimum jakiekolwiek reklamacje (firma funkcjonuje wg ISO 9001).
  • najważniejszą jednak cechą i zaletą wyrobów firmy jest dbałość o dopracowanie każdego, najdrobniejszego nawet wydawałoby się, szczegółu, który często może mieć decydujące znaczenie dla funkcjonowania całego kompletu okuć. Firma stara się przy tym korzystać z doświadczenia tych, którzy o jej produktach wiedzą najwięcej - producentów stolarki, którzy z firmą współpracują.

Poznaj nasze produkty