Reklama

Firma PETECKI

Firma PETECKI
ul. Rudzka 11/13
93-457 Łódź

tel.: 42 689 99 99
fax.: 42 689 72 50

FacebookYoutube
Mapa lokalizacji firmy Firma PETECKI
pokaż na mapie

Firma „PETECKI” zaliczana jest do ścisłej czołówki polskich firm produkujących i montujących stolarkę okienną najnowszej generacji z PCV i aluminium.  Wizytówką firmy jest najwyższa jakość, trwałość i niezawodność potwierdzone licznymi certyfikatami.

Firma „PETECKI” to marka zapewniająca perfekcyjne i nowoczesne rozwiązania w technice okiennej i drzwiowej.
Spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, konsekwentnie wdraża nowe technologie dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego oraz użyteczności publicznej. 

Firma „PETECKI” została założona w 1995 r., w Łodzi przez małżeństwo Edytę i Ignacego Peteckich. Dzięki dynamicznemu rozwojowi w krótkim czasie zajęła jedno z czołowych miejsc wśród producentów stolarki otworowej w Polsce, a z biegiem lat również w Europie. Potwierdzeniem tego jest stały wzrost zamówień i poszerzające się rynki zbytu.

Rosnący popyt przyczynił się do rozbudowy potencjału wytwórczego Firmy „PETECKI”. Aktualnie produkcja okien i drzwi z PCV oraz aluminium odbywa się w czterech zakładach produkcyjnych – w Łodzi, Łasku, Gostyninie i Chrapczewie na łącznej powierzchni 26 000 m2.

Fabryka w Łasku k. Łodzi - pozwalająca produkować okna na najwyższym europejskim poziomie - zaliczana jest do najnowocześniejszych w Europie. To przeszło dwuhektarowy obiekt. Obok hali produkcyjnej znajdują się biura projektowe, konstrukcyjne oraz sale konferencyjne. Tu mieści się także dział techniczny, dział logistyki i transportu, dział obsługi i kontaktów z partnerami handlowymi, a także fabryczny salon sprzedaży.
Firma „PETECKI” precyzyjnie wyznacza politykę swojego działania i konsekwentnie ją realizuje. Jej nadrzędnym celem jest spełnianie wymagań i oczekiwań klientów, dlatego stawia na wysoki poziom fachowości idący w parze z rozwijaniem nowoczesnych technologii produkcyjnych oraz nieustannym kształceniem kadry.
Firma „PETECKI” zapewnia wysoką jakość produktów i obsługi oraz wszechstronną ofertę uwzględniającą indywidualne potrzeby kupujących.
Firma „PETECKI” wykonuje nie tylko okna i drzwi, ale także przeszklone konstrukcje fasad budynków i ogrody zimowe. Oferuje również: okna dachowe, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, moskitiery, parapety wewnętrzne i zewnętrzne. Zapewnia klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Zakres wykonywanych usług obejmuje również: pomiary, doradztwo, transport, demontaż i montaż stolarki, obróbkę otworów budowlanych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Reklama