Reklama
9664_POiD_DM_patroni_1900x200px

Fabryka okien i drzwi BAS Spółka z o.o.

Fabryka okien i drzwi BAS Spółka z o.o.
Smoluchowskiego 1
20-474 Lublin

tel.: 506047300

Mapa lokalizacji firmy Fabryka okien i drzwi BAS Spółka z o.o.1 s
pokaż na mapie

Jesteśmy producentem okien i drzwi z drewna. Głównym celem działalności naszej firmy jest zaspokajanie wymagań Klientów, oraz zdobycie uznania na rynku stolarki otworowej.

Środkiem do osiągnięcia tego celu jest zapewnienie niezmiennie wysokiego standardu naszych wyrobów - takiego, który spełni wszystkie oczekiwania klientów co do poziomu jakości i niezawodności produktu.

Pragniemy stworzyć wzorzec rzetelności i profesjonalizmu oraz postępować zgodnie z nimi, zapewniając, że jakość jest w firmie BAS zbiorowym zobowiązaniem.

Świadomi rangi przedsięwziętych planów, ich znaczenia dla budowy zaufania do firmy oraz jej obecnych i przyszłych interesów, stwarzamy wszystkim zatrudnionym środowisko pracy sprzyjające pokonywaniu barier i podnoszeniu efektywności pracy oraz pełnemu zaangażowaniu w sprawę jakości i podwyższaniu kwalifikacji pracowników.

Wysoką jakość wyrobów gwarantujemy także dzięki stosowaniu wyłącznie wysokogatunkowych materiałów produkcyjnych, unowocześnianiu parku maszynowego oraz udoskonalaniu procesów i organizacji pracy.

Sukcesywnie dążymy do zwiększania zadowolenia klientów. Zobowiązujemy się do wdrożenia, utrzymania i ciągłego doskonalenia systemu zarządzania jakością zgodnego z normą PN-ENISO 9001:2001 zgodnie z zarządzeniem 1 z dnia 25 września 2003.