Reklama
Reklama
9664_POiD_DM_patroni_1900x200px

F.P.H.U. - Stanisław Węgrzyn

F.P.H.U. - Stanisław Węgrzyn
Wola Mielecka 115
39-300 Mielec

tel.: 017 7730163
fax.: 017 7730163

Mapa lokalizacji firmy F.P.H.U. - Stanisław Węgrzyn1 s
pokaż na mapie

Jest rok 1989. W miejscowości Wola Mielecka rozpoczyna się budowa zakładu stolarskiego o powierzchnie 400m2.
Rok 1990. Otwieramy nowo wybudowany zakład stolarski, wyposażony w nowo zakupione maszyny do obróbki drewna. Początkowo w zakładzie pracuje trzech doświadczonych stolarzy, którzy z zaangażowaniem wykonują usługi w okolicy naszej miejscowości. W miarę upływu czasu do naszego zakładu trafia coraz więcej klientów.
W roku 1992 zatrudnienie wzrasta dwukrotnie, wzrasta także liczba zamówień dla coraz większego grona klientów.
Mija kolejny rok (1993) działalności naszego zakładu. Nasze wyroby trafiają do hurtowni w okolicznych miastach. Zadowolenie naszych klientów dopinguje nas do dalszych inwestycji i modernizacji zakładu.
Jest rok 1994 dobudowywujemy magazyn do składowania drewna oraz suszarnie w celu uzyskania jak najlepszego surowca- stały nadzór i kontrola pomiarowa suszenia drewna.
Rok 1995- zwiększamy sprzedaż o kolejne miasta w południowo-wschodniej Polsce, zyskując uznanie i dobrą opinię wśród nabywców naszego wyrobu.
Kolejny, 1996 rok (6 lat istnienia zakładu). Powiększamy halę produkcyjną o dodatkowe 150m2, a zatrudnienie wzrasta do 10 osób. Nasza firma przekierunkowywuje się na produkcję drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych. Z ciągłym rozwojem, nasz zakład zostaje wyposażony w coraz większą ilość specjalistycznych maszyn, jak i w coraz wyższej jakości narzędzia obróbcze, zwiększając jakość produktu.
Rok 1998, wprowadzamy w naszych wyrobach półfabrykaty mające na celu eliminację wad drewna litego - stosujemy drewno klejone - obłogowane, kolejny raz "pokonujemy jakość a nie zwiększamy ceny" naszego wyrobu.
Jest już rok 2000. Nasza firma obchodzi 10-urodziny. Produkowane przez nas drzwi uzyskały bardzo dobrą opinię na regionalnym rynku, a dla firmy "Stanisław Węgrzyn" zadowolenie klientów jest przecież najważniejsze.
W dziesięciolecie istnienia naszej firmy powiększamy zakład o kolejne 300m2, także zwiększając liczbę doświadczonych stolarzy. Zatrudniamy już14 pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie w wykonywanym zawodzie.
Rok 2001 to kolejne modernizacje i udoskonalenia w firmie "Stanisław Węgrzyn". Zakupujemy nowe, sterowane elektronicznie, dwie dwunastometrowe suszarnie oraz montujemy elektrycznie sterowaną kotłownie z podajnikiem. W tym samym roku utwardzamy plac o powierzchnie 1000m2.
Rok 2001. Powiększamy plac do składowania oraz załadunku drewna do suszarni o kolejne 1000m2. Nasza firma inwestuje w kolejne maszyny, aby zwiększyć produkcję i poprawić jakość wyrobu, a co najważniejsze zwiększyć zadowolenie naszych klientów.
Jest rok 2004. Zakupujemy profesjonalny sprzęt do nanoszenia lakierów wodnych, dbając o jakość drzwi oraz środowisko naturalne. Jako nieliczni stosujemy całkowity system wodny, od podkładu przez międzywarstwę, kończąc na ostatniej nawierzchniowej powłoce. Jest to najtrudniejszy system nanoszenia farb, ponieważ wymaga dużej wiedzy i doświadczenia w całym procesie przygotowania drzwi zanim trafią do malarni.
Firma "Stanisław Węgrzyn" uzyskała bardzo wysoką jakość stosując czterokrotny system wodny firmy "Sikkens", pozostawiając przy tym nasze naturalne środowisko czyste, a przecież to jest w życiu bardzo cenne.
W 2004 roku uzyskujemy Aprobatę Techniczną ITB w Warszawie
nr AT-15-5182/2001, potwierdzając niezawodność produkowanych przez nas drzwi, a także wdrażamy "System Zakładowej Kontroli Jakości" w celu uzyskania produktu bardzo wysokiej klasy.
Jest już 2005 rok, zmieniamy proces technologiczny produkcji drzwi. W związku z tym zakupujemy wiertarkę wielowrzecionową do produkcji drzwi w technologii kołkowej, zwiększając jakość oraz wytrzymałość drzwi.
"Stanisław Węgrzyn" jest firmą rodzinną. Naszym celem jest nieustanne podnoszenie jakości naszych wyrobów, stosując materiały najwyższej jakości. Tym samym zyskujemy zadowolenie naszych klientów.