Reklama

EXPRESOKNA Krystyna Faryś

EXPRESOKNA Krystyna Faryś
ul. Rozwojowa 3a
41-103 Siemianowice Śląskie

tel.: 32 287 00 11

FacebookYoutubeTwitter
Mapa lokalizacji firmy EXPRESOKNA Krystyna Faryś
pokaż na mapie

Przyjęło się, iż wszystkie wyrażenia zawierające w swojej konstrukcji słowo „expres” kojarzą nam się z czymś niebywale szybkim, podwyższającym standardy a więc i prestiżowym. Konstrukcja nazewnictwa naszej firmy – ExpresOkna – również nie jest przypadkowa. Zajmujemy się sprzedażą i montażem okien PCV. Jesteśmy również producentem stolarki aluminiowej i przeciwpożarowej.

 

 

EXPRES CZYLI NA WCZORAJ

 

Zamysłem naszej firmy od momentu jej powstania zawsze była i jest najwyższa jakość oferowanych produktów i usług z naciskiem na expresowy czas ich realizacji! Własne zaplecze w postaci nowoczesnego parku maszynowego, własne powierzchnie magazynowe oraz transport pozwoliły na zminimalizowanie kosztów produkcji a także szybką i profesjonalną obsługę naszych klientów.

 

 

PASJA TWORZENIA

 

Łączymy piękno z pożytecznym! Jesteśmy przekonani, iż tylko profesjonalna i estetycznie wykonana stolarka okienna, aluminiowa i przeciwpożarowa produkowana z przetestowanych elementów, tworzona w zgodzie z najwyższymi standardami i certyfikatami może konkurować z najlepszymi producentami w tej branży. Mamy nadzieję, że Ty też wkrótce to docenisz!

 

 

MORZE MOŻLIWOŚCI

 

Zapoznaj się z bogatą ofertą produktową (okna, drzwi, bramy, rolety, parapety) oraz możliwościami personalizacji naszych produktów do Twoich indywidualnych potrzeb. Sprawdź kolorystykę, bogate wzornictwo, kształty i sprawdzoną technologię. Wyraź swój styl, gust i potrzeby! Wybierz to, co najlepsze!

 

 

GARŚĆ INSPIRACJI

 

Parametry, pomiar, technologie, kolorystyka, montaż? To wcale nie jest takie skomplikowane! Poszukaj z nami najlepszych rozwiązań do Twojego domu! Skorzystaj z doświadczenia naszych doradców i fachowców! Zadzwoń do nas lub odwiedź nasze salony sprzedażowe. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie zamówienia! Dbamy o najwyższe standardy obsługi dlatego możesz nam zaufać!

 

 

W ZGODZIE Z NATURĄ

 

Dbałość o szczegóły to także rozwiązania wspierające ekologię zarówno w procesie produkcji jak i w samym wykonaniu naszych produktów. Zastosowane profile PCV wyzwoliliśmy z ołowiu na rzecz bardziej ekologicznego cynku i wapnia! Dodatkowo w produkcji stolarki okiennej bazujemy na szybach termoizolacyjnych, które są energooszczędne oraz ograniczają emisję energii cieplnej z pomieszczeń na zewnątrz.

 

 

Obszar działalności:

 

Nasze okna i drzwi sprzedajemy na obszarze Polski: Bytom, Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Łódź, Gdańsk, Kraków i inne, oraz całej europy.