Reklama

Elumatec Polska Sp. z o.o.
Chocicza Mała 31C
62-300 Września

tel.: 61 437 70 00
fax.: 61 437 70 06

FacebookYoutubeLinkedin
Mapa lokalizacji firmy Elumatec Polska Sp. z o.o.
pokaż na mapie

elumatec - dla rzemiosła, przemysłu, dla perfekcyjnych profili

Jeden dostawca – kompleksowa oferta

Jesteśmy jedynym dostawcą, który oferuje cały wachlarz maszyn do obróbki profili z PCV i aluminium jednego producenta. Możemy w pełni wyposażyć cały zakład w najwyższej klasy park maszynowy, oferując przy tym opatentowane przez naszą firmę rozwiązania dedykowane automatyzacji produkcji. Dzięki szerokiej ofercie maszyn, możemy dopasowywać odpowiednie urządzenia do rosnących wymagań każdego producenta stolarki budowlanej. Dlatego też niezależnie od tego czy rozpoczynasz produkcję, chcesz rozbudować swój zakład czy też go zmodernizować, mamy rozwiązania, które indywidualnie dobieramy do Twoich potrzeb.

Nasze maszyny znajdują zastosowanie nie tylko w produkcji okien, drzwi czy fasad lecz również w przemysłowej obróbce profili aluminiowych i stalowych. W naszym asortymencie posiadamy piły, frezarki, zaciskarki do aluminium oraz nowoczesne centra obróbcze CNC. Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie od wyboru odpowiednich maszyn, przez planowanie, pomoc w pisaniu wniosków, aż po ich realizację. Nasze wsparcie nie kończy się jednak na zrealizowaniu projektu. Nasza oferta wychodzi ponad to…

Maszyny i nie tylko...

Jako jedyny przedstawiciel elumatec w Polsce oferujemy poza maszynami do PCV i ALU szeroki zakres usług serwisowych. Wysoko wyspecjalizowana kadra zapewnia sprawny montaż maszyn i pomoc w dostosowaniu programów obróbczych. Nasi serwisanci prowadzą również szkolenia dla operatorów maszyn i pracowników UR, odpowiadają na wszelkie pytania, służą radą i pomocą. Chcąc sprostać wysokim wymaganiom Klientów, rozbudowaliśmy dział serwisu tak, abyśmy mogli reagować na wszelkie sygnały w możliwie jak najkrótszym czasie. Mamy również specjalną ofertę na opiekę pogwarancyjną i przeglądy okresowe użytkowanych maszyn.

W naszej ofercie znajdują się również części zamienne. Tylko u nas możesz kupić oryginalne części i artykuły eksploatacyjne do maszyn elumatec. Prawie wszystkie artykuły jesteśmy w stanie dostarczyć w ciągu 48h od zamówienia! Co miesiąc przygotowujemy specjalne promocje, które trafiają do szerokiego grona naszych Klientów.

Jesteśmy dla Was

Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji, chętnie odpowiemy na Wasze pytania i wysłuchamy Waszych opinii. Stale pracujemy nad tym, aby jakość oferowanych przez nas produktów i usług była na najwyższym poziomie