Reklama

Ekoplast S.A.
Kokotów 913
32-002 Kokotów

tel.: 600 481 423
fax.: 12 443 10 11

Facebook
Mapa lokalizacji firmy Ekoplast S.A.
pokaż na mapie

EKOPLAST S.A. -  KIM JESTEŚMY?

Ekoplast S.A. to uznany producent stolarki otworowej. Prowadzimy działalność od 20-stu lat, dostarczając nasze produkty głównie na rynki europejskie (francuski, włoski, niemiecki, irlandzki) oraz na rynek polski. Produkujemy i sprzedajemy okna, drzwi, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne, bramy garażowe i liczne akcesoria. Główne produkty wykonywane są z PVC i aluminium. W naszej ofercie znajdują się także produkty wykonane z naturalnego drewna. Doświadczenie, wiedza, wdrażane technologie i współpraca ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi sprawiają, że stale się rozwijamy i odważnie realizujemy nowe projekty. Nieustannie ulepszamy nasze produkty, tak by ich jakość była niezawodna a nasi klienci mogli z nich komfortowo korzystać każdego dnia.

 

EKOPLAST S.A. -  DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

Pasja. Wiedza. Innowacyjność.

Pracujemy z pasją, dzięki czemu codzienna praca sprawia nam wiele satysfakcji. Dzielimy się wzajemnie wiedzą, by szybciej się uczyć i profesjonalnie obsługiwać naszych międzynarodowych klientów. Stawiamy na innowacyjność szczególnie w zakresie produkcji – stosujemy nowoczesne technologie i stale ulepszamy nasze produkty, jednocześnie podążając za nowymi trendami rynkowymi.

Nasze Produkty.

Naszą ideą jest dążenie do doskonałości. Każdego dnia dbamy o to, by zapewnić jak najwyższą jakość naszych okien, drzwi czy nowoczesnych drzwi tarasowych (typu HST czy PSK). Dużą wagę przykładamy do całego procesu produkcyjnego, tak by ostatecznym klientom zagwarantować zarówno rzetelność wykonania produktów oraz ich wysoką estetykę. Dbamy o to, by produkty marki Ekoplast spełniały najlepsze normy energooszczędności – zgodnie z najnowszymi wymogami rynkowymi. Stawiamy także na design, śledząc najnowsze trendy architekturze i nowoczesnym budownictwie.

Nasze Technologie.

Współpracujemy z uznanymi producentami komponentów okiennych i drzwiowych. Stosujemy wiodące w branży technologie typu V-Perfect, „Foam Inside” czy acrylcolor. Posiadamy nowoczesną zautomatyzowaną halę produkcyjną, gdzie realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zamówienia.

Nasz Zespół.

Lubimy się nawzajem. Nie tworzymy sztywnych procedur ale działamy odpowiedzialnie. Angażujemy się w powierzone zadania i stawiamy na codzienną współpracę. Razem budujemy przyjazne miejsce pracy z możliwością na rozwój wewnątrz organizacji. Doceniamy otwartą komunikację i wspólne dążenie do celu. Angażujemy się społecznie w lokalne inicjatywy.

 

Poznaj nasze realizacje