Reklama

DVG Sp. z o.o.
Kościerska 13
83-300 Kartuzy

tel.: +48 58 681 23 92

Facebook
Mapa lokalizacji firmy DVG Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Firma DVG Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości stolarki ognioodpornej oraz okien, drzwi i fasad wykonanych z PCV, aluminium i stali.

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku stolarki otworowej uczyniło z nas godnych zaufania partnerów biznesowych potrafiących sprostać nawet najbardziej złożonym wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów.

Nasze zaplecze produkcyjne, składające się m.in. z maszyn produkcji niemieckiej i włoskiej sterowanych komputerowo i obsługiwanych przez wykwalifikowany personel, jest gwarancją wykonania wyrobu wysokiej jakości.

Oferta firmy DVG skierowana jest do wszystkich tych, którzy potrzebują wyposażyć swój dom, firmę czy kompleks sportowy lub mieszkaniowo-biurowy w stolarkę, która zagwarantuje spokój i bezobsługowość przez lata.

 

Marki i specjalizacje:

MORAD (profile aluminiowe wewnętrzne i zewnętrzne, fasady, lamele, osłony przeciwsłoneczne i okucia do szkła hartowanego), Sapa Building (profile i okucia do stolarki ppoż.), Geze (zamozamykacze), Jansen (profile do stolarki stalowej), Veka i Profine (profile do stolarki PVC), Stac i Secil (uszczelki), Cisa (zamki), Maco (okucia) oraz Renson (nawietrzaki).