Reklama

DRACO Spółka Cywilna

DRACO Spółka Cywilna
ul. Hallera 6-8
60-104 Poznań

tel.: 790 383 000

Youtube
Mapa lokalizacji firmy DRACO Spółka Cywilna
pokaż na mapie

Jesteśmy producentem roletek i moskitier. Ich produkcją zajmujemy się od 1999 roku. Naszą ofertę kierujemy zarówno do odbiorców hurtowych, jak i indywidualnych.
ROLLCUTTER
produkujemy od 2005 roku i od tego czasu mocno go udoskonaliliśmy. Produkując roletki do okien stworzyliśmy mechanizm, ułatwiający proces technologiczny. Jeden z najważniejszych elementów - odpowiadający za cięcie materiału. Teraz stał się on niezbędny w toku pracy. Budowaliśmy go krok po kroku, wyposażając rodzinną firmę. Wykorzystaliśmy rolki do rozwijania materiału, dociski, siłowniki pneumatyczne. Stworzyliśmy pulpit sterujący - umożliwiający pracę w trybie automatycznym i manualnym, płynne regulatory zmiany prędkości cięcia, systemy bezpieczeństwa: czujniki optyczne i mechaniczne.

Teraz możesz kupić nóż, na który stać Twoją firmę. Nasz ROLLCUTTER załatwi resztę. Reszta będzie przyjemnością.

Po raz pierwszy wystawiliśmy ROLLCUTTER w pełnej wersji automatyki z pneumatycznym dociskiem tkaniny na targach BUDMA 2007. Produkujemy także stoły proste z ręcznym dociskiem i ręcznym prowadzeniem noża.

Do pełnej wersji automatu oferujemy nóż ultrasoniczny. Od lutego 2007 roku wdrażamy certyfikat CE. Obecnie jesteśmy (kwiecień 2007) na etapie końcowym i od maja 2007 powinniśmy otrzymać certyfikat. Natomiast w listopadzie 2006 rozpoczęliśmy procedurę patentowa na ROLLCUTTER i jesteśmy obecnie w trakcie trwania jej uzyskiwania. Nazwa ROLLCUTTER i Draco jest również w trakcie procesu zastrzegania patentowego.