Reklama

Dopler Dariusz Stępień

Dopler Dariusz Stępień
Legionów 94a
42-200 Częstochowa

tel.: 034 3656006
fax.: 034 3656006

Mapa lokalizacji firmy Dopler Dariusz Stępień
pokaż na mapie

Nasza Firma powstała w 1995 roku. Początkowo jako zakład montażowy nasza kadra liczyła kilka osób. Z biegiem czasu staliśmy się producentem oferowanych wcześniej wyrobów. Dzięki własnej produkcji jesteśmy wyjątkowo elastyczni i niezależni od pośredników, co pozwala na ogromny komfort pracy, zadowolenie klientów oraz możliwości na jakie nie pozwala bycie dealerem lub przedstawicielem danej firmy w regionie. Nasze motto to : Sami pracujemy na własną markę.

Obecny profil produkcji to rolety zewnętrzne w każdym dostępnym systemie, bramy garażowe i przemysłowe zarówno rolowane jak i segmentowe, oraz rolety materiałowe wewnętrzne. Kilka tysięcy realizacji w przeciągu ponad 15 lat, oraz liczna i profesjonalna kadra pozwalają nam śmiało wyznać : Jesteśmy w tym DOBRZY!

Napędy i sterowania elektryczne to nasz główny atut którym niewątpliwie wyprzedzamy czas i konkurencję. Obsługa całkowicie zautomatyzowanych rolet staje się dziecinnie łatwa, a nieograniczone możliwości zaawansowanej elektroniki pozwalają na pełne wykorzystanie wszystkich właściwości rolet. Ilość stosowanych przez nas rozwiązań daje nieograniczone możliwości zależne jedynie od Państwa fantazji.