Reklama

DECCO S.A.
ul. V Poprzeczna 15
04-611 Warszawa

tel.: 22 740 02 50
fax.: 22 815 69 27

FacebookYoutube
Mapa lokalizacji firmy DECCO S.A.
pokaż na mapie

O NAS

DECCO S.A. to producent najwyższej jakości systemów profili okiennych i drzwiowych PVC. Nasze profile cieszą się uznaniem zarówno producentów stolarki, jak i bezpośrednich użytkowników okien i drzwi. Profesjonalny zespół, nowoczesne maszyny i urządzenia, wytrwałe prace badawcze i drobiazgowa kontrola jakości oraz szereg certyfikatów i nagród sprawiają, że profile PVC są najlepszymi ambasadorami marki DECCO.

Zakład produkcyjny w Suwałkach to w chwili obecnej 12 nowoczesnych linii produkcyjnych, laboratorium badawcze, własna mieszalnia, centrum logistyczne oraz magazyn wysokiego składowania.

Klientami DECCO S.A. są producenci stolarki okiennej i drzwiowej PVC w całej Polsce. Systemy DECCO są również obecne w blisko 30 krajach całej Europy.

 

 

JAKOŚĆ

Postrzeganie naszej marki przez pryzmat najwyżej jakości i niezawodności jest jednym z głównych celów naszego zespołu. Dlatego szczególny nacisk stawiamy na badania oraz nieustanną kontrolę. Oprócz stałego monitorowania produkcji przez zintegrowany system informatyczny, gwarancją najwyższej jakości jest praca naszego laboratorium. Dodatkowo nasze profile poddawane są badaniom w laboratoriach zewnętrznych, zarówno w kraju jak i zagranicą. To wszystko sprawia, że naszym klientom oferujemy produkt z najwyższej półki.

 

INNOWACYJNOŚĆ

Tym co napędza nasz rozwój to tworzenie najnowocześniejszych i innowacyjnych rozwiązań. Tę filozofię wdraża zarówno nasz dział badawczo-projektowy na etapie kreowania produktu, jak również pion technologiczny w procesie produkcji. Jest dla nas niezwykle ważne aby wszystkie produkty sprostały wymaganiom dyktowanym przez współczesne trendy. Dlatego stawiamy na ergonomię w połączeniu z wyjątkowym designem i zaawansowaną technologią.

 

DYNAMICZNY ROZWÓJ

W DECCO wiemy, że podstawą rozwoju jest nieustanna praca nad ulepszaniem i poszerzaniem oferty tak aby sprostać oczekiwaniom klientów. Oferowana przez nas szeroka gama systemów jest odzwierciedleniem pracy włożonej w rozwój marki DECCO od początku działalności. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę produktową, starając się kreować nowe rozwiązania. Potwierdzeniem rozwoju są otrzymane przez nas nagrody, takie jak Gazela Biznesu przyznawana przez Puls Biznesu najdynamiczniej rozwijającym się firmą w Polsce, czy umieszczenie naszej firmy przez Londyńska Giełdę w raporcie „100 companies to inspire Europe”.

 

DESIGN 

Współcześnie design wkracza w każdą sferę życia. Tym bardziej nie da się pominąć jego roli w naszej branży. Dlatego nasi projektanci w swojej pracy starają się łączyć najwyższą technologię z funkcjonalnością ale i nowoczesnym wzornictwem. To połączenie sprawia, że profile DECCO są idealną odpowiedzią na obowiązujące trendy w architekturze.

 

PO PIERWSZE KILENT

Chcemy aby współpraca z DECCO S.A. była synonimem satysfakcji z obsługi oraz zadowolenia z otrzymanego produktu. Dział doradztwa oraz dział obsługi klienta stawiają szczególny nacisk na wsłuchiwanie się w potrzeby i sugestie naszych klientów. Są one nieocenionym wkładem w ulepszanie pracy całego naszego zespołu. Kluczowe dla nas jest zdanie zarówno naszych klientów bezpośrednich jak i pośrednich.