Reklama

CDA Bufab Spółka z o.o.
ul. Robotnicza 60
53-608 Wrocław

tel.: 071 7978028
fax.: 071 7978027

FacebookYoutube
Mapa lokalizacji firmy CDA Bufab Spółka z o.o.
pokaż na mapie

Firma CDA Bufab, istniejąca od 2003 r., należy do europejskiej czołówki producentów i dystrybutorów okuć, akcesoriów i systemowych rozwiązań dla szkła hartowanego. Obsługuje 15 krajów, w tym Litwę, Czechy, Estonię, Włochy, Norwegię, Chiny czy Singapur. W 2018 r. obchodziła 15-lecie istnienia, a jubileusz ten był okazją do zaprezentowania licznych osiągnięć firmy, którą cechuje nowoczesność, rzetelność i innowacyjność w wytyczaniu nowych trendów na rynku.

 

Siedziba firmy CDA Bufab zlokalizowana jest we Wrocławiu, jednak posiada również swoje oddziały w Warszawie i Gdyni oraz rozbudowane zaplecze logistyczne. Przy każdym z oddziałów funkcjonuje niezależny magazyn, o łącznej powierzchni 1461 mkw. W połączeniu ze sklepem internetowym umożliwiającym składanie zamówień w trybie 24/7 oraz sprawną działalnością przedstawicieli regionalnych gwarantuje to szybką obsługę na terenie całego kraju. Od 2015 r. we Wrocławiu funkcjonuje linia produkcyjna zajmująca 825 mkw, na której powstają flagowe produkty, m.in. z serii Piemonte, Merano, Nuova Roma czy Lazio. Firma zatrudnia 50 specjalistów z różnych dziedzin i obsługuje ponad 5000 partnerów biznesowych.

 

W aktualnej ofercie firmy dostępnych jest aż 36 kolekcji okuć i akcesoriów spełniających najwyższe standardy jakości. Są to produkty dedykowane kabinom prysznicowym, szklanym ściankom oraz drzwiom, a także systemy składano-przesuwne i składano-harmonijkowe, systemy przesuwne, mocowania do daszków szklanych, okucia punktowe, systemy balustradowe oraz akcesoria do struktur bezramowych. Produkowane przez CDA Bufab okucia posiadają znak budowlany B lub CE poświadczający zgodność z wymogami europejskiej normy, a większość z nich także rekomendacje Instytutu Techniki Budowlanej.

 

Liczne nagrody i wyróżnienia przyznane CDA Bufab świadczą o dbałości o najwyższą jakość produktów. Firma siedmiokrotnie otrzymała wyróżnienie w rankingu Gazele Biznesu, otrzymała Diament Forbesa przyznawany przedsiębiorstwom o największej dynamice rozwoju, a w 2018 i 2019 roku została wyróżniona prestiżową statuetką Accanthus Aureus podczas targów Glass oraz Budma.

 

Konsekwentnie i systematycznie wdrażany plan marketingowy, dbałość o najwyższą jakość zgodną z europejskimi normami oraz nastawienie na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i stały rozwój, czynią CDA Bufab liderem swojej branży, a także solidnego partnera biznesowego. Kompleksowy asortyment, sprawna i szybka obsługa, indywidualne podejście do Klienta sprawiają, że firma postrzegana jest jako nowoczesna, solidna i godna zaufania, co potwierdza aż 98% respondentów. CDA Bufab za pośrednictwem najpopularniejszych tytułów medialnych w Polsce oraz mediów społecznościowych, publikuje eksperckie opracowania, porady i inspiracje z zakresu wykorzystania szkła w aranżacji wnętrz, umożliwiając tym samym śledzenie najnowszych trendów designu swoim Klientom.

Poznaj nasze realizacje