Reklama

BROOKVENT Polska

BROOKVENT Polska
ul. Kościuszki 14-16
55-120 Oborniki Śląskie

tel.: +48 71 310 52 82
fax.: +48 71 7503622

FacebookYoutubeTwitter
Mapa lokalizacji firmy BROOKVENT Polska
pokaż na mapie

BROOKVENT posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży wentylacyjnej. Firma jest pionierem w produkcji nawiewników okiennych w Wielkiej Brytanii – od lat 8o-tych konsekwentnie poszerza ofertę penetrując coraz to nowe rynki zagraniczne. Jest liderem w zakresie projektowania i produkcji urządzeń do wentylacji mechanicznej oraz wysokiej jakości systemów wentylacji okiennej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dokładnie zna potrzeby Klientów -  jest w stanie zaproponować rozwiązania skrojone na miarę ich potrzeb.

BROOKVENT stawia na rozwój  - nie ustaje w inwestycjach w innowacyjne, proekologiczne rozwiązania, które z powodzeniem znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym oraz budynkach użyteczności publicznej.

Stosowanie energooszczędnych systemów wentylacji mechanicznej oraz okiennej BROOKVENT, gwarantuje komfort codziennego użytkowania oraz zapewnia zdrowe warunki do życia. 

W ofercie BROOKVENT znajdziecie Państwo, m.in.: 

- Nawiewniki okienne (higrosterowane, ciśnieniowe, manualne, wszybowe)

- Nawiewniki ścienne

- Rekuperatory aircycle

- Wentylatory centralne airstream

- Kratki wentylacyjne

- Wentylatory dachowe oraz kanałowe i wiele innych

- Kompletne systemy wentylacji do budownictwa jedno i wielorodzinnego

BROOKVENT jest dostawcą No.1 energooszczędnych systemów wentylacji w Irlandii Północnej i wiodącym dostawcą w Wielkiej Brytanii i Polsce. Prowadzi działania o charakterze globalnym, Klientami BROOKVENT są odbiorcy  z regionu krajów bałtyckich, Holandii, Chin i Nowej Zelandii.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą  oraz do kontaktu ze specjalistami BROOKVENT.