Reklama

Brevis
Cholerzyn 456
32-060 Liszki

tel.: +48 12 425 31 64

Facebook
Mapa lokalizacji firmy Brevis
pokaż na mapie

Od 1998 roku tworzymy niezwykłe nawiewniki powietrza i rozwiązania wentylacyjne dla obiektów mieszkalnych, publicznych i komercyjnych.

 

Naszą misją jest budowanie przestrzeni komfortu, wolnej od zanieczyszczeń i bezpiecznej dla wszystkich, poprzez funkcjonalne i energooszczędne rozwiązania dostosowane do współczesnych potrzeb.

 

Jesteśmy pionierami w w dziedzinie wentylacji okiennej. Razem z pierwszym nawiewnikiem automatycznie sterowanym Ventair II wprowadziliśmy na Polski rynek ideę wentylacji kontrolowanej z zastosowaniem okiennych nawiewników powietrza. 13 naszych rozwiązań uzyskało ochronę patentową jako wynalazki.

 

Od samego początku produkty Brevis projektowane były zarówno z myślą o funkcji, jak i bezpieczeństwie. Dziś umożliwiają użytkownikom stały dostęp do świeżego powietrza, zmniejszają zużycie energii cieplnej i skutecznie chronią przed zanieczyszczeniami powietrza oraz hałasem. Projektujemy odpowiedzialnie, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

 

Opracowujemy i rozwijamy projekty, które mają znaczenie. Każdy z nich wnosi na rynek unikalną wartość. Począwszy od pierwszego nawiewnika z filtrem powietrza, porzez rekordowe tłumienie akustyczne, po modułową konstrukcję i nowoczesne wzornictwo. Innowacyjne podejście do projektowania umożliwia nam łączenie efektownej formy z zaawansowaną technologią.

 

Dostarczamy najlepszą jakość wykonania w naszej klasie produktów. Jesteśmy uczciwi w doborze materiałów. Zdecydowana większość naszych rozwiązań powstaje z połączenia aluminium z wysokogatunkowymi tworzywami sztucznymi. To dzięki przewadze aluminium nasze produkty dostępne są w pełnej palecie RAL. Zwracamy uwagę na każdy szczegół zarówno w projekcie, jak i w produkcji. Wszystkie nasze urządzenia powstają w Polsce.

 

Stworzyliśmy własny ośrodek badawczy oraz Centrum Rozwoju, gdzie stale testujemy i rozwijamy nasze produkty. Prowadzimy badania akustyczne, cieplne i aerodynamiczne z pomiarami przepływów. Wszystkie produkty poddajemy także badaniom w laboratoriach zewnętrznych: ITB w Warszawie i CTO w Gdańsku.

 

Wraz z katalogiem produktów - kulminacją dwudziestoletniej pracy, Brevis oferuje doświadczenie w projektowaniu i produkcji dla dla budynków nowych i termomodernizowanych, wyposażonych w wentylację naturalną, mechaniczną wywiewną oraz w wentylację hybrydową.

 

 

 Dowiedz się więcej

Reklama