Reklama

BramTech ZAKŁAD PRODUKCJI BRAM SEGMENTOWYCH

BramTech ZAKŁAD PRODUKCJI BRAM SEGMENTOWYCH
Piłsudskiego 54
86-300 Grudziądz

tel.: 56 46 106 00
fax.: 56 46 106 01

Mapa lokalizacji firmy BramTech ZAKŁAD PRODUKCJI BRAM SEGMENTOWYCH
pokaż na mapie

Firma BramTech jest producentem bram segmentowych rezydencjalnych (garażowych) i przemysłowych. Jesteśmy firmą prywatną opartą na kapitale polskim. Oferujemy produkt wysokiej jakości spełniający wszystkie normy jakościowe i bezpieczeństwa. Naszą pozycją na rynku mogą potwierdzić liczni kontrahenci. Podnoszenie kwalifikacji pracowników, zdobywanie ważnych atestów i certyfikatów stanowi priorytet w naszym działaniu.

Nasze produkty spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej, czego potwierdzeniem jest oznakowanie CE. Tworząc każdy produkt myślimy o jego użytkowniku i przeznaczeniu. Dbamy o każdy szczegół, w taki sposób, by jak najlepiej dopasować go do oczekiwań i potrzeb Klienta. Najlepszą rekomendacją naszych produktów są tysiące zadowolonych Klientów w całej Polsce.

Tworząc każdy produkt myślimy o jego użytkowniku i przeznaczeniu. Dbamy o każdy szczegół, w taki sposób, by jak najlepiej dopasować go do oczekiwań i potrzeb klienta.

Znaczną uwagę przywiązujemy do niezawodności i bezawaryjności działania naszych produktów, dlatego na każdym etapie produkcji działa zespół kontrolny oparty o najwyższe europejskie standardy jakości.

Poznaj nasze produkty