Reklama

Böhme-Kunststofftechnik GmbH & Co.KG
Am Hesterkamp 4
21514 Buechen

tel.: +49 4151 880024
fax.: +49 4151 8800-88

Mapa lokalizacji firmy Böhme-Kunststofftechnik GmbH & Co.KG
pokaż na mapie

BÖHME KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO. KG

 

ZAŁOŻONA W 1980 ROKU PRZEZ HANS-LOUIS BÖHME

 

Firma została założona w 1980 roku pod nazwą Böhme-IndustrieTechnik przez Hansa-Louisa Böhme jako przedstawicielstwo handlowe fluoroplastów. Sprzedaż własnych produktów fluoroplastycznych, takich jak teflonowe folie.

 

DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

 

W latach 90-tych nasze produkty i procesy produkcyjne były stale rozwijane i eksportowane do innych krajów europejskich, a później na cały świat. Obecnie firma sprzedaje swoje produkty na całym świecie.

 

SIEDZIBA GŁÓWNA W BÜCHEN - PÓŁNOCNE NIEMCY

 

Jesienią 2019 r. siedziba firmy przeniosła się do większego i bardziej nowoczesnego budynku na terenie przemysłowym "Am Hesterkamp" w Büchen. Firma ma obecnie niecałe 1000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej i prawie 600 metrów kwadratowych wolnej powierzchni biurowej.

 

ZARZĄDZANA PRZEZ 20 PRACOWNIKÓW

 

Firma zarządzana jest przez Hansa-Louisa Böhme i jego syna Philippe-Louisa Böhme. Obecnie w siedzibie firmy w Büchen zatrudnionych jest 20 pracowników (stan na 03/2020).

CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ

 

Böhme Kunststofftechnik oferuje tkaniny szklane PTFE i teflonowe folie spawalnicze o certyfikowanej jakości. Na początku 2017 roku firma przeszła ponowną certyfikację zgodnie z normą DIN ISO 9001:2015, dzięki czemu jest przygotowana na przyszłość. Böhme Kunststofftechnik oferuje szeroką gamę certyfikowanych produktów fluoroplastycznych. Należą do nich taśmy przenośnikowe PTFE, teflonowe folie spawalnicze i tkaniny szklane PTFE. Wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści firmy chętnie opracują niestandardowe rozwiązania dostosowane do systemów i procesów produkcyjnych. Böhme Kunststofftechnik gwarantuje najwyższą jakość dzięki certyfikowanym standardom.

 

OSOBA DO KONTAKTU:
Böhme-Kunststofftechnik GmbH & Co. KG
Antonina Kawanka
A.Kawanka@boehme-kunststoff.de