Reklama
Reklama

Böhme-Kunststofftechnik GmbH & Co.KG
Am Hesterkamp 4
21514 Büchen

tel.: +49 4151 880024
fax.: +49 4151 880026

Mapa lokalizacji firmy Böhme-Kunststofftechnik GmbH & Co.KG1 s
pokaż na mapie

Firma została założona w 1980 roku pod nazwą Böhme-Industrietechnik przez przedstawiciela handlowego branży fluortworzywa sztuczne, Hansa-Louisa Boehme. Trzy lata później w małej miejscowości Klein Pampau została powołana do życia dzisiejsza Böhme-Kunststofftechnik GmbH & Co. KG.

Prywatna spółka zainwestowała w 1989 roku w powierzchnię produkcyjną i biurową i przeniosła swoją siedzibę do Schwarzenbek. W następnych latach stale rozwijała własne procesy produkcyjne, jak również opracowywała produkty i rozwijała eksport do innych krajów europejskich, a później na cały świat.

W nowym tysiącleciu dodatkowo wzmocniła swoją pozycję rynkową i podwyższyła standardy jakości do optimum. Od 2005 roku firma działa zgodnie z normą DIN ISO 9001:2008, posiada certyfikat, który potwierdza, że jest godnym zaufania partnerem z produktami o najwyższej jakości.

Jesteśmy ekspertem w zakresie folii do zgrzewania. Przez ostatnie kilkanaście lat dzięki naszej folii zdominowaliśmy technologię procesu  zgrzewania profili PVC na całym świecie.

Firma Böhme-Kunststofftechnik jest producentem PTFE foli teflonowej do zgrzewania o grubości ok. 0,08 mm, 0,13 mm, 0,15 mm, 0,25 mm z klejem i bez kleju, folia bez siatki z włókna szklanego (czysty teflon) o grubości ok. 0,25 mm, 0,50 mm z klejem i bez kleju. Szerokość standardowa foli 1.000,00 mm. Na życzenie klienta, może być docięta na szerokość lustra zgrzewczego do wszystkich typów i rodzai zgrzewarek. Wykonywana i produkowana jest także w postaci gotowych formatek wykrawanych, sztancowanych, w arkuszach kwadratowych i prostokątnych oraz jako rękawy - zgrzewane, kieszenie - zszywane itd.

PTFE folia firmy Böhme-Kunststofftechnik jest wysokojakościowa, o długim okresie wytrzymałości i żywotności, posiada znakomite właściwości oddzielające, używana do zgrzewania profili z PCV,  w przemyśle opakowań i samochodowym a także w  wielu innych dziedzinach branżowych. W ciągu kilku lat zyskała uznanie klientów jako solidny i profesjonalny dostawca folii do Polski. Folia sprzedawana jest z powodzeniem na całym świecie, gdyż jej jakość i cena są naprawdę konkurencyjne.

Do przetestowania wysyłamy bezpłatne próbki folii.