Reklama

BAUMAL Fabryka Okien

BAUMAL Fabryka Okien
Przemysłowa 8
62-050 Luboń

tel.: 061 8132465

Mapa lokalizacji firmy BAUMAL Fabryka Okien
pokaż na mapie

Firma BAUMAL jest jednym z wiodących producentów stolarki okiennej i drzwiowej. Stosujemy wyłącznie profile PCV renomowanej niemieckiej marki ALUPLAST oraz cenione w całej Europie holenderskie profile aluminiowe firmy ALUPROF.

Wyróżniają się one bardzo wysokimi parametrami statycznymi i termoizolacyjnymi, jak również wyjątkowo szeroką gamą kolorystyczną.
W naszych oknach zastosowane są bogato wyposażone okucia wiodących firm ROTO, SIEGENIA oraz GU, które cechuje płynność działania oraz wielofunkcyjnośc i bezpieczeństwo.

Nasi klienci są obsługiwani kompleksowo począwszy od bezpłatnego pomiaru, doradztwa technicznego, projektu i kalkulacji cenowej, poprzez demontaż, montaż i wykończenie okien, drzwi i parapetów, aż po serwis gwarancyjny i transport.

 Nasze produkty posiadają gwarancję oraz wymagane certyfikaty i aprobaty techniczne. Stosujemy wyłącznie szkło renomowanych producentów polskich i zagranicznych w szerokim asortymencie: thermofloat, antywłamaniowe, dźwiękochłonne, ornamentowe, refleksyjne oraz ze szprosami według indywidualnych życzeń klientów.

Wysoka jakość wykonania i nowoczesna estetyka naszych okien zdobyly uznanie na rynkach zagranicznych i pozwoliły naszej firmie osiągnąć znaczącą pozycję wśród eksporterów do takich krajów jak: Belgia, Francja, Szwajcaria i Niemcy. Naszą wizytówką są produkty niestandardowe, takie jak okna w systemie renowacyjnym, okna z listwą ozdobną w stylu retro, szeroka gama nietypowych kolorów z palety RAL, systemy okien przesuwnych PCV i aluminium oraz rozwiązania fasadowe wielkogabarytowe.

Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w bogatej palecie naszych propozycji ofertę dla siebie!