Reklama

ALUMASTER POLSKA Sp. z o.o.
Towarowa 7
87-100 Toruń

tel.: 48 56 623 13 23

Facebook
Mapa lokalizacji firmy ALUMASTER POLSKA Sp. z o.o.1 s
pokaż na mapie

ALUMASTER jest jedynym w Polsce kompleksowym dostawcą certyfikowanych systemów doszczelnień progowych do drzwi zewnętrznych, wewnętrznych, tarasowych i przesuwnych dla wiodących systemów profilowych.

 

Od 2008 roku wytyczamy nowe trendy na rynku stolarki w Polsce. Ciągłe poszukiwanie i dostarczanie klientom innowacyjnych rozwiązań i technologii w branży okiennej i drzwiowej to nasza specjalność.

 

ALUMASTER posiada magazyny w Toruniu w pobliżu autostrady, co powoduje, iż dostarcza większość standardowych towarów do swoich klientów zlokalizowanych na obszarze całego kraju w 48 godzin od przyjęcia zamówienia. W naszej ofercie , obok systemów progowych znajdą Państwo okucia obwiedniowe, zawiasy do drzwi, zamki i zasuwnice, samozamykacze, wkładki oraz pochwyty. To sprawia, że ALUMASTER może być kompleksowym partnerem każdego producenta stolarki otworowej.

 

Nasze działania zostały nagrodzone licznymi prestiżowymi wyróżnieniami i nagrodami. Należą do nich Skrzydła Biznesu, Diamenty Forbesa, Gepardy Biznesu, Gazele Biznesu. Firma posiada również Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

Poznaj nasze filmy

Poznaj nasze realizacje