Reklama

Almont System s. c.

Almont System s. c.
Bielska 3
43-356 Bujaków

tel.: 0338144159
fax.: 0338211012

Facebook
Mapa lokalizacji firmy Almont System s. c.
pokaż na mapie

ALMONT SYSTEM FABRYKA OGRODÓW ZIMOWYCH

To tu  rodzą się Ogrody Zimowe

Od 1996 jesteśmy producentem stolarki, aluminiowej oraz różnego rodzaju nietypowych zadaszeń i świetlików w tym również ogrodów zimowych. 

Od 2001 roku naszym głównym produktem są ogrody zimowe wykonywane w systemach aluminiowych :

 TS -aluminium  , Alusystem , Aliplast , Aluprof ,  Wiga system  , Climax , Copal 

W systemach  tych  posiadamy atesty i certyfikaty autoryzowanych producentów 

Posiadamy na nasze wyroby odbiorców na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Norwegii , Danii ,Szwecji ,Francji , Szwajcarii.

Doskonałe w swoim kształcie i wykonaniu konstrukcje okien, drzwi, ogrodów zimowych i zadaszeń są idealnym uzupełnieniem państwa przestrzeni życiowej. Nie tylko chronią przed wiatrem i złą pogodą, lecz są również prawdziwą ozdobą. Wykonujemy je dowolnym kolorze według wzornika farb proszkowych RAL lub lakierach drewnopodobnych oraz okleinach drewnopodobnych renolit. Konstrukcje ogrodów zimowych mogą być  dowolnej długości oraz głębokości do 5500 mm (bez podparcia wewnątrz słupami w przypadku większych głębokości konstrukcji stosujemy podkonstrukcje stalową).W zależności od rodzaju dachu możliwe są pochylenia od 5 do 35 stopni. Wystrój i wykonanie konstrukcji możliwe są w wielu wariantach i są zawsze  indywidualnie dopasowane do państwa gustu i potrzeb. Poprzez wysokowartościowe materiały oraz solidną obróbkę jest to oferta o pierwszoklasowej jakości. Posiadamy wyspecjalizowane w montażu własne brygady montażowe oraz samochody do przewozu  naszych wyrobów do miejsca przeznaczenia i w związku z tym obsługujemy klientów we wszystkich praktycznie krajach Europy.

Aluminium jest doskonałym produktem w zakresie zadaszeń na wolnym powietrzu. Niemalże nie wymaga pielęgnacji czy też konserwacji, a przy tym jest niezwykle wytrzymały i odporny na wszelkie warunki pogodowe. Nasze przy zastosowaniu szyb 2-komorowych posiadają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła przez szyby wraz z profilami  który wynos U-1,0 

Poprzez doskonałe właściwości statyczne daje się indywidualnie kształtować i wraz z przemyślaną koncepcją projektu gwarantuje perfekcyjne efekty. Aby zapewnić ochronę przeciw wiatrom, przegrzewaniu się oraz natrętnym latającym insektom konstrukcje nasze  można wyposażyć w elementy wiatrochronne, składane oraz przesuwane siatki p.owadom  oraz markizy ,żaluzje , rolety.

Przy takim wyposażeniu można degustować się przebywając wewnątrz każdą pogodą która panuje na zewnątrz. 

Znając nasze możliwości i doświadczenie zapraszam do skorzystania z nich oraz zakosztowania posiadania kawałka własnego świata w postaci ogrodu zimowego i delektowania się nim bez względu na kaprysy pogody.

 

Reklama