Reklama

ALFA Przemysław Brochocki

ALFA Przemysław Brochocki
ul. Leonowo 9
88-200 Radziejów

tel.: 54 2855616
fax.: 54 2855617

Mapa lokalizacji firmy ALFA Przemysław Brochocki
pokaż na mapie

Witamy Państwa!

P.P.H.U. "Alfa" należy do największych sprzedawców stolarki drzwiowej i okiennej oraz akcesoriów do nich w województwie kujawsko-pomorskim. Firma ponadto jest jednym z największych producentów drzwi wejściowych do domów i mieszkań ze stali. P.P.H.U. "Alfa" swym działaniem obejmuje obszar całego kraju. Część produkcji oferowana jest również zagranicą. Jesteśmy firmą o kilkuletniej tradycji. Stoi za nami nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim umiejętność jego połączenia z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Aktualnie głównym profilem działania firmy jest produkcja drzwi wejściowych stalowych oraz przeszkleń / witraży.

W ofercie firmy znajdują sie drzwi jednoskrzydłowe "pełne" w szerokiej gamie kolorów, wzorów tłoczeń oraz rozmiarów. Największy udział w produkcji stanowią jednak drzwi "przeszklone". Wielość wzorów szyb oraz ich kombinacji z różnymi wzorami skrzydeł gwarantuje, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt.

Firma oferuje również drzwi dwuskrzydłowe, dostępne w wersjach "pełnych" oraz "przeszklonych". Wzory skrzydeł oraz przeszkleń drzwi dwuskrzydłowych są takie same jak w przypadku drzwi jednoskrzydłowych. Drzwi dwuskrzydłowe są wykonywane wg indywidualnego zamówienia klienta, pod konkretny wymiar.

Dzięki doświadczeniu zyskanemu przez lata działalności P.P.H.U. "Alfa" jest w stanie zaoferować klientom produkty trafnie odpowiadające ich potrzebom. Produkty dostarczane przez naszą firmę charakteryzują się wysoką jakością dzięki doborowi odpowiednich materiałów i zastosowaniu praktycznych konstrukcji gwarantujących trwałość na lata.

Największym kapitałem firmy jest zaufanie, które zdobyliśmy przez kilka lat naszej działalności. Najlepszą rekomendacją naszych produktów są zadowoleni użytkownicy, którzy polecają je swoim bliskim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Poszukujemy dystrybutorów drzwi wejściowych na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy.

Kontakt:Leonowo 988-200 Radziejów

woj. kujawsko-pomorskie

tel. 54 285 56 16tel. 694 459 597tel. 604 212 215fax 54 285 56 17e-mail: biuro@pphualfa.plhttp://www.pphualfa.pl