Reklama

AL-TECH Sp. z o.o.

AL-TECH Sp. z o.o.
Mników 402
32-084 Morawica

tel.: +48 12 25 62 880
fax.: +48 12 25 62 881

Mapa lokalizacji firmy AL-TECH Sp. z o.o.
pokaż na mapie

FIRMA AL-TECH SP. Z O.O. POWSTAŁA W 2003 ROKU W MNIKOWIE KOŁO KRAKOWA. ZAŁOŻYCIELE FIRMY TO LUDZIE ZWIĄZANI Z BRANŻĄ STOLARKI OTWOROWEJ OD POCZĄTKU LAT 90–TYCH, I PRACUJĄCY W NIEJ DO DNIA DZISIEJSZEGO.

Firma AL-TECH specjalizuje się w produkcji stolarki aluminiowej. Dynamiczny rozwój firmy zapewnia nowoczesny park maszynowy oraz zespół doświadczonych technologów i konstruktorów o wysokich kwalifikacjach.

Stale poszerzany asortyment wyrobów połączony z dobrą organizacją i wszechstronnym przygotowaniem pozwala podejmować najtrudniejsze wyzwania konstrukcyjne.

AL-TECH współpracuje z renomowanymi producentami systemów aluminiowych (Aluprof, Aliplast, Reynaers) oraz szkła budowlanego (Press-Glass, AGC, Pilkington), by zapewnić największy wybór i sprostać wymaganiom każdego Klienta.

Praktyka zdobyta przez te lata pozwoliła na zrealizowanie szeregu inwestycji począwszy od domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, marketów, szkół i uczelni aż po hotele, apartamentowce i zakłady produkcyjne.

Wyroby AL-TECH można odnaleźć na terenie całej Polski, jak również Słowacji, Czech, Niemiec, Belgii, Francji i Holandii.