Reklama

ABC MILEWSKI Sp. z o.o.

ABC MILEWSKI Sp. z o.o.
Olbrachcice 127
42-265 Dąbrowa Zielona

tel.: +48 (34) 354-83-11
fax.: +48 (34) 354-83-12

Mapa lokalizacji firmy ABC MILEWSKI Sp. z o.o.1 s
pokaż na mapie
Tak stojąc w oknie dworku Sędziego, Tadeusz chłonął krajobraz dzieciństwa w sposób mistrzowski i potoczysty opisany przez Adama Mickiewicza w narodowej epopei "Pan Tadeusz".
Okna polskich dworków wychodzące na ogrody, parki szumiące i pełne tajemniczych zaklęć. Tęsknimy do tych sielankowych krajobrazów, opisów i zdarzeń, domostw, w których wszystko miało swoją historię, pokrytych patyną lat, na których zastygły dotknięcia i spojrzenia.
Atoli nie wszystko przeminęło, zostało tylko na kartach książek.
Firma "Milewski" łączy w sobie nowoczesność z umiłowaniem tradycji. Położona w naturalnym, leśno-wiejskim środowisku w Olbrachcicach - Dąbrowie Zielonej w województwie śląskim, firma "Milewski" jest producentem najwyższej światowej klasy okien i drzwi z drewna sosnowego i mahoniowego.
Najlepsze gatunki drewna poddane technologicznej obróbce według najnowszych standardów, stanowią gwarancję produktów S-Klasa. Ten znak, ten symbol jakości posiada niewiele firm w Europie. A jest w oknach wytwarzanych w Olbrachcicach, gdzie szumią kilkusetletnie drzewa, wszystko to, co w technice okiennej na Starym Kontynencie najdoskonalsze.